Pasiūlymas, kuriuo privalu pasinaudoti: šis „Xiaomi“ sukurtas išmanusis laikrodis dar niekada nebuvo toks pigus!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-11-20
Pasiūlymas, kuriuo privalu pasinaudoti: šis „Xiaomi“ sukurtas išmanusis laikrodis dar niekada nebuvo toks pigus!
0 Pasidalinimai
3350 Peržiūros

Išmaniųjų laikrodžių populiarumas nuolatos auga, o artimiausiu metu jų pardavimai turėtų pasiekti įspūdingą ribą. Didelį susidomėjimą įvairiais laikrodžiais pastebime ir mūsų skaitytojų rate, todėl šiandien turime Jums specialų pasiūlymą.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Tomtop“ Jūs galite įsigyti „Haylou LS02“ išmanųjį laikrodį, kuris parduodamas už itin žemą kainą – vos 18,69 euro. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Norėtumėme atkreipti dėmesį, jog tai yra ribotą galiojimo laiko turintis pasiūlymas, todėl norėdami įsigyti šį „Xiaomi“ sukurtą produktą – turėtumėte paskubėti.

Laikrodis, kurį privalu įsigyti kiekvienam: aukšta kokybė ir vos 25€ siekianti kaina, nepraleiskite progos!

„Xiaomi” jau senokai baigė kepti pigius ir beveidžius išmaniuosius laikrodžius, sukoncentruotus tik į tam tikros funkcijos atlikimą. „Haylou LS02” išlaiko klasikinę stačiakampę formą, bet pasižymi madingais užapvalintais kampais ir tvirtu aliuminio rėmu. Nuimama silikoninė apyrankė bus komfortiška ir atspari. Beje, kalbant apie patvarumą, „Haylou LS02” pasižymi atsparumą vandeniui garantuojančiu IP68 sertifikatu.

Didžiausias pasikeitimas lyginant su pirmtaku yra didesnis 1,4 colio įstrižainės spalvotas ekranas. Jis yra aukštos 320 x 320 pikselių rezoliucijos, kuri padėjo pasiekti net 320ppi rodiklį. Tai reiškia, kad vaizdo kokybė praktiškai nesiskirs nuo tos, kurią siūlo jūsų telefono ekranas. Žodžiu, pranešimų tekstas, laikrodžio ciferblatai ir visi kiti rodmenys atrodys tiesiog puikiai.  Be to, priekinė dalis padengta švelniai lenktu 2,5D apsauginiu stiklu, tad taip lengvai nesusibraižys.

„Haylou LS02” puikiai tiks sportinės veiklos sekimui. Gali būti registruojami net 12 judėjimo rūšių duomenys - bėgimo, spartaus ėjimo, važiavimo dviračiu, bendrųjų pratimų, krepšinio, futbolo, irklavimo ir dar kelių sporto šakų. Kalorijos ir krūvis bus skaičiuojamas itin tiksliai dėl integruoto pulso matuoklio.

Su telefonu „Haylou LS02” komunikuoja naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu, per specialią programėlę, kuri suderinama tiek su „iPhone”, tiek Android įrenginiais. Vos prijungę galėsite džiaugtis patogiai ant riešo matomais pranešimais, orų prognoze, taip pat pernelyg ilgai sėdint laikrodis pasiūlys pajudėti.

Vis dėlto neabejotinai geriausia dalis yra 20 dienų įprastu naudojimu režimu tarnaujanti baterija - smagu žiūrėti, kaip „Xiaomi” su kiekviena laikrodžių karta kelia baterijos kartelę. Dar visai neseniai 14 dienų vienu įkrovimo atrodė kaip nedidelis kosmosas. Pakuotėje taip pat pridedamas patogus magnetinis įkroviklis.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Gavote dovanų išmanųjį telefoną? 10 patarimų, ką su juo daryti pirmiausia Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Naujiena
Planuojamas „Doogee V“ išmanusis su pirštų antspaudų jutiklis ekrane Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga