Pats laikas robotizuotis: „Xiaomi” robotas siurblys už itin mažą kainą iš Vokietijos sandėlio

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-02
Pats laikas robotizuotis: „Xiaomi” robotas siurblys už itin mažą kainą iš Vokietijos sandėlio
0 Pasidalinimai
630 Peržiūros

Siurblių robotų rinka per pastaruosius metus įspūdingai išsipūtė, nes atpigus technologijoms juos pradėjos gaminti kiekvienas Kinijos fabrikėlis. Vis dėlto pirkdami tokį daiktą daugelis tikisi kokybės, ir kad jis nebus tik išmanus žaislas, o niekas op geriau negarantuoja nei patikimas ir visiems puikiai žinomas prekinis ženklas, kuris nenorės gadintis savo reputacijos su vidutinišku gaminiu. Ta proga savo sakitytojams norėtume pasiūlyti „Xiaomi” siurblį robotą, kurį šiuo metu itin palankiomis sąlygomis galite įsigyti iš Vokietijos sandėlio.

Paspaudę šią nuorodą „Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner” galite nusipirkti vos už 299,99 euro. Į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis ir itin greitas pristatymas iš Vokietijos, tad robutukas jūsų namus pradės valyti jau už kelių dienų.

Daugiau apie „Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner”

Žvelgainti iš dizaino pusės, šis siurblys robotas atrodo kaip bet kuris kitas „Xiaomi” produktas - minimalistinis ir baltas. Jokių nereikalingų detalių ar užraitymų. Produktas taip pat sveria vos 3,6kg, todėl esant reikalui galėsite jį be didesnio vargo užnešti į kitą aukštą ar nusivežti į vasarnamį.

Jeigu gerai įsižiūrėtumėte, viršutinėje „Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner”  dalyje pamatytumėte nedidelį išsikišimą, primenantį povandeninio laivo periskopą. Ten įtaisytas vienas didžiausių šio gaminio provalumų - itin tikslus lazerinis jutiklis, besisukantis 360 laipsnių kampu. Jis reikalingas tam, kad robotas sudarytų maksimaliai tikslų patalpos žemėlapį ir neužstrigtų tarp baldų. Prie to prisideda dar 12 įvairių sensorių.

Visą šią informaciją apdoroja keturių branduolių procesorius, kuris, padedamas „SLAM” algoritmo, parenka optimalų kambario valymo maršrutą, kad būtų išvalytas kuo didesnis plotas bei išvengta kliūčių. Prie geros valymo kokybės prisideda ir vienas galingiausių autonominiuose siurbliuose sutinkamų variklių, sukuriančių net 2100pa siurbimo galią. Pridėkime ir faktą, kad robotas juda lėčiau nei žmogaus judinamas siurblio antgalis ir turėsime idealiai švarias grindis.

Kitas „Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner” ginklas - grindų valymo funkcija. Taip, perskaitėte teisingai, šis robutukas gali ne tik siurbti, bet ir drėgnai valyti grindis. Tam naudojama apačioje pritvirtinama šluostė, kurią drėkina itin pažangi vandens tiekimo sistema. Vanduo, kitaip nei pigesniuose produktuose, pilamas į bendrą dulkių ir skysčio bakelio modulį, tad vienu jo išėmimu galėsite išpurtyti susikaupusius nešvarumus ir iškart pripilti vandens. Beje, tai daryti reikės retais, nes abi talpos yra net 550ml dydžio.

„Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner” valdomas išmaniajam telefonui skirta „Mijia” programėle (prieinama tiek Android, tiek iOS platformoms). Joje matysite roboto sudarytą kambarių žemėlapį, galėsite nustatyti zonas, kurias tik siurbti, o kurias ir valyti drėgnu būdu. Taip pat nustatysite valymo tvarkaraštį - kuriomis valandomis ir savaitės dienomis tai daryti. Be to, esant reikalui, ant sirublio esančiais mygtukais galėsite jį nusiųsti į įkrovimo stotelę ar visai išjungti.

Taigi, nepraleiskite šio puikaus pasiūlymo - „Xiaomi” yra „Xiaomi”, todėl galėsite džiaugtis puikia valymo kokybe už nedidelę kainą. Primename, paspaudę šią nuorodą „Xiaomi Pro Robotic Vacuum Cleaner” galite nusipirkti vos už 299,99 euro. Į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis ir itin greitas pristatymas iš Vokietijos, tad robutukas jūsų namus pradės valyti jau už kelių dienų.

 

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga