Pigiau nebūna: Hi-Fi kokybės visiškai belaidės ausinės - vos €11,88

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-05
Pigiau nebūna: Hi-Fi kokybės visiškai belaidės ausinės - vos €11,88
0 Pasidalinimai
702 Peržiūros

Jei anksčiau į žmogų, su iš ausų styrančiomis dantų šepetėlio galvutėmis praeiviai atkreipdavo dėmesį, tai šiandien jie greičiausiai patys klausosi muzikos naudodami panašų įrenginį. Kitaip tariant, visiškai belaidės ausinės pastaruoju metu tapo tokiu įprastu reiškiniu kaip išmanieji laikrodžiai ar planšetės. Tačiau ką daryti, jei norite neatsilikti nuo šios mados, o piniginėje po vasaros švilpauja vėjai? Pataikėtte ten, kur reikia - turime sprendimą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4LGL8NLP, patikimo ir mūsų išbandyto gamintojo „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” visiškai belaides ausines įsigysite vos už 11,88 euro. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas pristatymas, o maža prekės vertė garantuoja, kad nereikės baimintis jokių mokesčių.

Daugiau apie „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS”

Kompanija, visų pirma, nusipelno pagyrų dėl to, jog nenuėjo lengviausiu keliu ir nenukopijavo „AirPods” ar kito produkto dizaino. „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” dėklas padengtas matine danga, tad neapsičiupinėja, kaip ir patys patys ausinukai. Jie yra įkišamo į ausis dizaino ir vartotoją pasiekia su kelių skirtingų dydžių guminėmis pagalvėlėmis, kad kiekvienas vartotojas rastų sau tinkamas. Ausinės buvo kuriamos taip, kad kuo stabiliau laikytųsi ausyse ir jų nevargintų savo svoriu, tad muzikos galėsite be pertraukos klausyti ilgą laiką.

„Bluedio”, kitaip nei „Xiaomi” ar kiti visiškai belaides ausines pardavinėjantys prekiniai ženklai, visada gamino tik audio įrangą, tad sukaupė daugybę patirties tobulindami produktų audio kokybę. „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS”, nepaisant nedidelės kainos, nėra išimtis. Du net 13mm skersmens vidiniai garsiakalbiai atkuria erdvų ir labai malonų garsą, o judančios ritės ir kitos technologijos leido pagerinti vidutinių ir aukštų dažnių diapazoną, todėl daininkų balsai nebeskambės kaip iš rūsio.

Taip pat į „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” persikėlė viena labai naudinga „AirPods” funkcija - IR jutiklis, gebantis atpažinti, kada ausinė yra ausyje. Taigi, jei prie jūsų prieis pašnekovas, tiesiog ištraukite ausinuką iš dešinės ausies ir muzikas automatiškai nustos groti. Pasikalbėję - įdėkite ausinę atgal į ausį ir tęskite perklausą. Kitas privalumas - naujausios kartos Bluetooth 5.0, kuris užtikrins kur kas stabilesnį ryšį su jūsų išmaniuoju įrenginiu. Beje, ausinukai suderinami tiek su „Apple”, tiek su Android ar „Windows” įrenginiais, o poravimą palengvina vos vieno mygtuko paspaudimo procesas.

Gamintojas užsimena ir apie kokybišką patirtį „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” naudojant kaip laisvų rankų įrangą, tad galėte tuo pasinauodoti automobilyje, jei šios funkcijos jame nėra, arba tiesiog tada, kai rankos užimto stelefono negalite laikyti.

Paskutinis tačiau tikrai ne prasčiausias „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” aspektas yra puiki ištvermė. Ausinukai vienu įkrovimu gali groti 5-6 valandas, bet jiems išsekus į pagalbą skuba didžiulė 600mAh baterija dėkle, kurios pakaks net 4 pilniems įkrovimams. Patį dėklą įkrauti galėsite pakuotėje pridedamu USB laidu.

Taigi, patariame jokiu būdu nepraleisti šio pasiūlymo. Ir jei jau apsispręsite pirkti, būtinai pagalvokite apie savo antrąją pusę ar gimines ir pirkite keletą vienetų - tokia dovana bus sąlyginai universali, pigi, o džiaugsmo atneš į valias. 

Primename, kad paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą 4LGL8NLP, patikimo ir mūsų išbandyto gamintojo „Bluedio Hi Bluetooth 5.0 TWS” visiškai belaides ausines įsigysite vos už 11,88 euro. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas pristatymas, o maža prekės vertė garantuoja, kad nereikės baimintis jokių mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga