Pigiau nei Lietuvoje: pigi, tačiau funkcionali „Xiaomi“ barzdaskutė dabar vos už 17 eurų!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-24
Pigiau nei Lietuvoje: pigi, tačiau funkcionali „Xiaomi“ barzdaskutė dabar vos už 17 eurų!
0 Pasidalinimai
184 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ šiandien pristatė išties įspūdingą išmanųjį telefoną ir daugybę kitų produktų, kurie jau dabar kelia aistras technologijų pasaulyje. Tačiau gamintojas turi dėmesio vertų ir gerokai anksčiau pristatytų ir jau seniai pardavinėjimų įrenginių.

Vienas tokių produktų puikiai tiks kiekvienam vyrui – tai „Xiaomi SO White 3D“ barzdaskutė, kuri internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar kainuoja net dvigubai pigiau nei bet kurioje lietuviškoje internetinėje parduotuvėje. Dabar šią barzdaskutę galima įsigyti vos už 17,21 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 3JIJW7BX. Jeigu norite ją įsigyti – galite paspausti čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie šį „Xiaomi“ produktą.

Vienas didžiausių šios barzdos skustuvo privalumas yra tas, jog jis gali užtikrinti sausą ir drėgną barzdos skutimą. „Xiaomi SO White 3D“ korpusas yra pagamintas iš metalo, o pati barzdaskutė yra itin patogi ir maloniai laikoma rankoje. Verta paminėti ir tai, jog ji turi atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą IPX7, todėl Jums nereikės sukti galvos jei ji sušlaps ar visai netyčia panirs vandenyje.

Itin pigi „Xiaomi“ barzdaskutė – dabar dvigubai pigiau nei Lietuvoje!

Pereikime prie skutimosi galimybių. „Xiaomi  SO White 3D“ barzdos skustuvas turi tris skutimosi galvutes, kurios gali pasisukti 360 laipsnių kampu. Skustukas taip pat palaiko du skutimosi režimus, turi drėgno barzdos skutimo galimybę. Svarbu žinoti ir tai, jog nors ši barzdaskutė yra pakankamai pigi, tačiau ji turi ir įvairiausių papildomų funkcijų, kurios gali praversti.

„Xiaomi SO White 3D“ pasižymi tokiomis funkcijomis kaip priminimai apie baterijos įkrovimą, išmanus priminimas apie valymą, apsauga nuo pešimo, išmanus barzdaskutės blokavimas ar specialus užraktas kelionės metu, kuris užtikrins, jog skustuvas netyčia neįsijungtų. Šis barzdos skustuvas taip pat turi 600 mAh talpos bateriją, kurios pilno įkrovimo pakaks net 60 minučių, o įkrovimas užtrunka iki 90 minučių.

Taigi, tai ne tik funkcionalus, tačiau ir itin pigus produktas. Jo kaina tokia žema, jog užsisakius Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais ar muitinės tarpininko paslaugomis. „Xiaomi SO White 3D“ dabar kainuoja 17,21 euro, o norint gauti šį produktą už tokią žemą kainą – reikia panaudoti nuolaidos kodą 3JIJW7BX. Kaip jau minėjome, „Geekbuying“ dabar šią barzdaskutę parduoda daugiau nei dvigubai pigiau nei Lietuvos parduotuvėse. Norėdami įsigyti – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Patarimas
2017 m. dėmesio sulaukusios „Android“ programėlės: išbandykite patys Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga