Pigiau nei „Mi Band 4“ – naujoji „Honor Band 5“ kainuoja mažiau, o jos galimybės dar didesnės

Paskelbė:   Redakcija | 2019-08-22
0 Pasidalinimai
22 Peržiūros

Išmaniosios apyrankės kiekvienais metais tampa vis populiaresnės, o už žemesnę kainą gamintojai stengiasi pasiūlyti vis daugiau galimybių. Jeigu prieš keletą metų „Xiaomi Mi Band“ buvo neabejotinas favoritas, tai šiai dienai panašaus tipo įrenginių galime rasti ne vieną.

Kinijos kompanija „Huawei“ neseniai savo dukterinės įmonės „Honor“ vardu pristatė naują apyrankę, kuri parduodama kaip „Honor Band 5“. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje „Cafago“ šią apyrankę galima įsigyti vos už 24,99 euro. Daugiau informacijos apie tai rasite žemiau, o dabar trumpai apžvelkime „Band 5“ galimybes.

Pradėkime nuo ekrano. „Huawei Honor Band 5“ pasižymi 0,95 colių įstrižainės AMOLED ekranu, o didžiausias privalumas – puikus matomumas tiek saulėtą dieną, tiek ir tamsiu paros matu. Skelbiama, jog „Band 5“ modelis savo ekrane gali atvaizduoti iki 45 simbolių. Verta paminėti ir tai, kad ši apyrankė yra atspari vandeniui iki 50 metrų gylyje.

Ši išmanioji apyrankė naudoja „Huawei TruSeen 3.0“ technologiją, kuri leidžia nuolatos stebėti širdies ritmą. Kinijos gamintojas prie šios technologijos dirba jau ne vienerius metus, todėl naujoji „Honor Band 5“ pasižymi didesniu tikslumu. Be širdies ritmo stebėjimo, patobulinimo sulaukė ir miego stebėsenos technologija. Išmanioji apyrankė ne tik stebės Jūsų miegą, tačiau ir gebės pasiūlyti sprendimus kaip pagerinti jo kokybę.

Nuolat tobulėjant nešiojamiesiems įrenginiams – tobulėja ir jų funkcionalumas. „Huawei Honor Band 5“ nudžiugins daugumą, kurie ieško puikios fitneso apyrankės. Šis prietaisas turi šešis jutiklius, kurie gerokai praplečia sporto režimų galimybes, o dėl šios priežasties „Band 5“ turi net 10 skirtingų sporto režimų. Ir nors apyrankė nepalaiko GPS funkcijos, tačiau ji vis tiek geba pateikti išsamius rezultatus bei atvaizduoti Jūsų maršrutą žemėlapyje.

https://www.youtube.com/watch?v=ebEGKnhl1Yc

Išmanioji apyrankė pasižymi 100 mAh talpos baterija ir, kaip teigia pats gamintojas, jos turėtų pakakti maždaug 14 dienų naudojimosi.  Žinoma, rezultatai gali būti ir kiek prastesnis, o gal ir geresni, tačiau viskas priklauso nuo to kokiomis funkcijomis yra naudojamasi.

Kaip jau minėjome, dabar „Huawei Honor Band 5“ galima įsigyti vos už 24,99 euro, o tam reikia panaudoti nuolaidos kodą L152P. Tiesa, ši kaina galioja rožinės spalvos modeliui. Kitus modelius su tuo pačiu nuolaidos kodu gausite už 25,97 euro.


Parašyti komentarą