Pigiau nerasite: „Xiaomi M365“ elektrinis paspirtukas iš Vokietijos sandėlių už itin žemą kainą

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-17
Pigiau nerasite: „Xiaomi M365“ elektrinis paspirtukas iš Vokietijos sandėlių už itin žemą kainą
0 Pasidalinimai
510 Peržiūros

Vasarai pasibaigus – prasideda sezoninių prekių išpardavimas. Neabejotinas praėjusios vasaros hitas buvo elektriniai paspirtukai, kurie tiesiog užgriuvo ne tik Lietuvos kelius ir takelius, tačiau ir įvairias internetines parduotuves. Niekam ne paslaptis ir tai, jog vienas populiariausių pirkinių – „Xiaomi Mijia Pro“ elektrinis paspirtukas.

Ir nors vasara pasibaigė, tačiau dabar puiki proga pasiruošti kitiems metams. Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ populiarųjį „Xiaomi“ produktą galima įsigyti už neįtikėtinai žemą kainą – vos 446,38 euro, o dar vienas to privalumas – prekė atkeliaus iš Vokietijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, jog Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių ir savo pirkinį gausite itin greitai.

„Xiaomi M365“ turi 250W galios (momentinė jėga 600W) variklį, kurio didžiausias sukimo momentas siekia 16nm. Maksimalus greitis siekia 25 km/h, o su pilna baterija galima nuvažiuoti iki 45 kilometrų. Tarp pagrindinių specifikacijų vertėtų paminėti ir LG gamybos 474 Wh ličio jonų bateriją, kurios pilnas įkrovimas trunka maždaug 8-9 valandas.

Žinoma, niekam ne paslaptis, jog vienas didžiausių „Mijia M365 Pro“ elektrinio paspirtuko privalumų yra jo kompaktiškas dydis. Paspirtuką taip pat nesudėtinga sulankstyti, todėl su juo drąsiai galima keliauti į studijas, mokyklą ar darbą. Šis „Xiaomi“ paspirtukas tinkamas visiems, kurių svoris neviršija 100 kg.

„Xiaomi M365 Pro“ paspirtukas, lyginant su savo pirmtaku, yra šiek tiek galingesnis ir gali nuvažiuoti didesnį atstumą, tačiau pagrindiniai jo privalumai, lyginant su pirmtaku, yra sumažėjęs svoris ir atsiradęs valdymo skydelis. Jame galima matyti šešis bazinius dalykus: įskaitant realų greitį, baterijos energijos kiekį, nuvažiuojamą atstumą ir kt.

Kaip jau minėjome, dabar „Xiaomi M365“ elektrinį paspirtuką galima nusipirkti už neįtikėtinai žemą kainą – vos 446,38 euro, o dar vienas to privalumas – prekė atkeliaus iš Vokietijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, jog Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių ir savo pirkinį gausite itin greitai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga