Pigūs ir kokybiški ausinukai: mūsų išbandyti belaidžiai „Lenovo“ ausinukai dabar parduodami už juokingą kainą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-18
Pigūs ir kokybiški ausinukai: mūsų išbandyti belaidžiai „Lenovo“ ausinukai dabar parduodami už juokingą kainą
0 Pasidalinimai
595 Peržiūros

Nuo tos dienos, kuomet daugelis išmaniųjų telefonų gamintojų nusprendė atsisakyti ausinių lizdo savo produktuose, pradėjo populiarėti belaidžiai ausinukai. Jeigu prieš keletą metų jų pasirinkimas nebuvo itin didelis, tai šiai dienai internete galima rasti gausybę opcijų. Nuo itin pigių, itin labai brangių, nuo tų, kurie vis dar yra savotiškos „Apple“ produktų kopijos, iki ganėtinai originaliai atrodančių produktų.

Kinijos kompanija „Lenovo“ yra gerai žinoma tiems, kurie stebi kompiuterių naujienas ar anksčiau yra pirkę vieną ar kitą telefoną iš Kinijos pardavėjų. Savo asortimente šis gamintojas turi ir nebrangius belaidžius ausinukus, kuriuos šiuo metu galima įsigyti už 16,43 euro. Norėdami įsigyti „Lenovo GT2“ – spauskite čia, o žemiau siūlome pažvelgti į šiuos ausinukus plačiau.

„Lenovo GT2“ įkrovimo dėžutė yra kiek ovalios formos, o ant viršutinio dangtelio puikuojasi gamintojo logotipas. Nugarėlėje – įkrovimo lizdas bei nedidelis LED indikatorius, kuris leis sužinoti ar baterija pilnai įkrauta. Kalbant apie pačius ausinukus, tai jie labai maži ir taip pat itin lengvi. „Lenovo GT2“ ausinukai sveria maždaug 4 gramus, o naudojant tinkamas pagalvėles yra ganėtinai sunku pajusti, jog kažkas yra Jūsų ausyse.

Nors šie ausinukai ir yra labai pigūs, tačiau jie atkeliauja su „Bluetooth 5.0“ technologijos palaikymu. Susieti „Lenovo GT2“ belaidžius ausinukus su išmaniuoju telefonu – itin paprastas procesas, tačiau iškart norėčiau paminėti vieną trūkumą, kuris bent jau pradžioje gali pasirodyti itin erzinantis. Šie ausinukai vos tik išėmus iš dėžutės prisijungs prie Jūsų telefono. Ausinių valdymas atliekamas dviem mygtukais, kurie įmontuoti po vieną ant kiekvieno ausinuko.

Paspaudus vieną kartą kažkurią iš ausinių – galėsite paleisti ar sustabdyti dainą, o taip pat ir atsiliepti į skambutį ar pabaigti pokalbį. Paspaudus du kartus kairiąją ausinę – pradės groti kita daina, analogišką veiksmą atlikus su dešine – prieš tai grojusi daina. Trys paspaudimai leis aktyvuoti virtualų asistentą, tokį kaip „Google Assistant“ ar „Siri“, priklausomai kokį telefoną naudojate.

„Lenovo GT2“ groja išties gerai ir surasti kažką geresnio – būtų išties sunku. Žinoma, reikia suprasti ir tai, jog mes kalbame apie maždaug 16 eurų kainuojančius ausinukus ir jų tikrai negalima lyginti su gerokai brangesniais konkurentais. Kaip ir įprasta, tokio tipo produktuose labiausiai juntamas žemų dažnių trūkumas, tačiau visumoje garsas skamba pakankamai gerai. Verta paminėti ir tai, jog net ir klausant maksimaliu garsumu – kokybė išlieka gera, tačiau bent jau mano ausims labiausiai patinka 70-80 proc. garsumas.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šiuos belaidžius ausinukus galima įsigyti vos už 16,43 euro, o norėdami tai padaryti spauskite čia.


Parašyti komentarą