Puiki „GoPro“ alternatyva – nė 100 eurų nekainuojanti 4K vaizdo kamera su daugybe priedų

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-10
Puiki „GoPro“ alternatyva – nė 100 eurų nekainuojanti 4K vaizdo kamera su daugybe priedų
0 Pasidalinimai
155 Peržiūros

Įvairios technologijos tobulėja kone kasdien, o kartu su tuo – kyla ir jų kainos. Jeigu kažkada telefoną buvo galima nusipirkti už kelis šimtus eurų, tai dabar aukščiausios klasės įrenginiai kainuoja ir daugiau nei tūkstantį. Panašiai yra ir su įvairiomis kitomis technikomis.

Kiekvienas ieškantis veiksmo kameros yra gerai girdėjęs apie „GoPro“, kuri kainuoja tikrai nemenką pinigų sumą. Tačiau klausimas ar galima jai rasti alternatyvų? Atsakymas, be abejonės, yra taip. Štai internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti 4K raiška su 60fps filmuojančią „ThiEYE T5 Pro“ kamerą, kuri šiuo metu kainuoja tik 91,09 euro.

Kaip jau minėjome, ši vaizdo kamera gali filmuoti 4K raiška su 60 kadrų per sekundę, o taip pat ji geba fiksuoti 20 MP raiškos nuotraukas bei pasižymi puikiai stabilizaciją, kurią užtikrina 6 ašių giroskopas. Ir nors ši kamera yra sąlyginai pigi, tačiau tai tikrai nėra visos jos geriausios savybės.

„ThiEYE T5 Pro“ turi 2 colių įstrižainės LCD ekraną, kuris leis Jums lengvai ir greitai valdyti šią kamerą. Esant poreikiui su kamera gausite ir nuotolinio valdymo pultelį, kuris leis Jums užfiksuoti ir tolimesnius kadrus ar tokius, kurie reikalauja, jog kamera būtų tolėliau nuo Jūsų.

Verta paminėti ir tai, jog ši kamera turi daugybę papildomų priedų ir visi jie jau įskaičiuoti į galutinę šio įrenginio kainą. „ThiEYE T5 Pro“ atkeliauja kartu su vandeniui atspariu dėklu, 360 laipsnių besisukančiais priedais, įvairiomis pritvirtinimo detalėmis ir, žinoma, jau minėtu nuotolinio valdymo pulteliu.

„T5 Pro“ vaizdo kamera taip pat turi nemažai skirtingų filmavimo ir fotografavimo režimų, tarp kurių rasime tokias galimybes kaip fotografavimas RAW formatu, režimas fotografuojant prie prasto apšvietimo, 8x priartinimas ir pan. O pats šauniausias dalykas yra tas, jog ši vaizdo kamera kainuoja tik 91,09 euro.

Jeigu norite įsigyti „ThiEYE T5 Pro“ kamerą – specialų pasiūlymą už mūsų jau minėtą kainą rasite paspaudę čia. Norėtumėme atkreipti ir tai, jog prie siuntimo Jums reikėtų pasirinkti „Duty Free Shipping“ metodą, kuris yra visiškai nemokamas ir taip Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga