Puiki proga įsigyti „Amazfit GTS“ išmanųjį laikrodį ir daugybė nuolaidų kitiems „Xiaomi“ išmaniesiems laikrodžiams

Paskelbė:   Redakcija | 2019-11-07
0 Pasidalinimai
26 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ savo asortimente turi ne vieną išmanųjį laikrodį, o daugiausiai dėmesio sulaukia „Amazfit“ prekiniu ženklu pažymėta produkcija. Šią seriją sudaro ne vienas dėvimasis įrenginys, o vienas patraukliausių – „Amazfit GTS“.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šį išmanųjį laikrodį galima užsisakyti jau dabar, o jo kaina siekia 122,31 euro. Tai turbūt vienas geriausių ir populiariausių „Xiaomi“ laikrodžių, kuris išsiskiria ne tik puikiu dizainu, tačiau ir puikiomis savybėmis.

Tikriausiai sunku nepastebėti akivaizdžių panašumų tarp „Amazfit GTS“ ir „Apple“ kuriamų laikrodžių. Taigi, jeigu ieškote panašaus varianto – tai tikrai labai neblogas pasirinkimas. Išmanusis laikrodis pasižymi 1,65 colių įstrižainės AMOLED ekranu, kuris dar apsaugotas „Gorilla Glass 3“ apsauginiu stiklu. Verta paminėti, jog šis „Xiaomi“ laikrodis taip pat turi virš 100 skirtingų ekrano dizaino variantų (ang. Watch face), todėl norimą stilių ras tikriausiai kiekvienas.

„Amazfit GTS“ palaiko net 12 skirtingų sporto režimų, o tarp jų rasime ir režimus dviratininkams, bėgikams, plaukikams, alpinistams ir kitiems, kurie užsiima aktyvia veikla. Vienas naujausių „Xiaomi“ produktų taip pat turi GPS modulį bei širdies ritmą 24 valandas fiksuojantį daviklį. Gamintojas atkreipia dėmesį į tai, jog lapkričio mėnesį turėtų pasirodyti atnaujinimas, kuris galės stebėti širdies ritmo sutrikimus.

Be daugybės puikių funkcijų, šis išmanusis laikrodis pasižymi ir aukštos klasės specifikacijomis. Visų pirma, „Amazfit GTS“ turi 220 mAh talpos bateriją, kurios turėtų pakakti iki 14 dienų normaliomis sąlygomis. Tiesa, jeigu nuolatos naudosite GPS, tuomet baterija laikys iki 25 valandų. Verta paminėti ir tai, jog šis įrenginys yra atsparus vandeniui iki 50 metrų, todėl „Amazfit GTS“ yra puikiai tinkamas ir plaukiojimui ar kitoms vandens pramogoms.

Kaip jau minėjome, šiuo metu internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ šis išmanusis laikrodis kainuoja 122,31 euro, o jį įsigyti galite paspaudę čia. Jeigu ieškote kažkurio kito „Xiaomi“ sukurto laikrodžio – žemiau rasite daugybę kitų opcijų su nuolaidų kodais.

Modelis Kaina Nuoroda
AMAZFIT Bip Lite 47,56€ Spauskite čia
AMAZFIT A1608 Bip 50,47€ Spauskite čia
AMAZFIT GTR 47mm 149,49€ Spauskite čia
AMAZFIT Verge 98,76€ Spauskite čia
AMAZFIT Verge Lite 71,58€ Spauskite čia
AMAZFIT GTR 42mm 108,72€ Spauskite čia
AMAZFIT Stratos 120,50€ Spauskite čia
AMAZFIT Pace 77,49€ Spauskite čia


Parašyti komentarą