Puiku proga įsigyti „Xiaomi“ paspirtuką – pigiau įsigyti galingąjį „M365“ būtų labai sudėtinga

Paskelbė:   Redakcija | 2019-08-27
Puiku proga įsigyti „Xiaomi“ paspirtuką – pigiau įsigyti galingąjį „M365“ būtų labai sudėtinga
0 Pasidalinimai
162 Peržiūros

Elektriniai paspirtukai tapo tokie populiarūs, jog dabar kone kiekvienas iš mūsų jį arba turi arba yra bandę pasinaudodami nuomos paslaugomis. Tačiau ką reikėtų rinktis tiems, kurie vis dar ieško geriausio varianto?

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ galima rasti puikų pasiūlymą „Xiaomi M365“ elektriniam paspirtukui, kurio kaina siekia vos 316,75 euro. Tokia kaina yra žemesnė nei bet kurioje lietuviškoje parduotuvėje, o dar vienas puikus dalykas – „Mijija M365“ pristatomas iš sandėlio esančio Lenkijoje, todėl jį Jums pristatys itin greitai.

„Xiaomi M365“ turi 250W galios (momentinė jėga 600W) variklį, kurio didžiausias sukimo momentas siekia 16nm. Maksimalus greitis siekia 25 km/h, o su pilna baterija galima nuvažiuoti iki 45 kilometrų. Tarp pagrindinių specifikacijų vertėtų paminėti ir LG gamybos 474 Wh ličio jonų bateriją, kurios pilnas įkrovimas trunka maždaug 8-9 valandas.

Žinoma, niekam ne paslaptis, jog vienas didžiausių „Mijia M365“ elektrinio paspirtuko privalumų yra jo kompaktiškas dydis. Paspirtuką taip pat nesudėtinga sulankstyti, todėl su juo drąsiai galima keliauti į studijas, mokyklą ar darbą. Šis „Xiaomi“ paspirtukas tinkamas visiems, kurių svoris neviršija 100 kg.

„Xiaomi M365“ paspirtukas, lyginant su savo pirmtaku, yra šiek tiek galingesnis ir gali nuvažiuoti didesnį atstumą, tačiau pagrindiniai jo privalumai, lyginant su pirmtaku, yra sumažėjęs svoris ir atsiradęs valdymo skydelis. Jame galima matyti šešis bazinius dalykus: įskaitant realų greitį, baterijos energijos kiekį, nuvažiuojamą atstumą ir kt.

Kaip jau minėjome, už itin žemą kainą „Xiaomi M365“ dabar galite įsigyti iš internetinės parduotuvės „Gearbest“. Čia jo kaina siekia tik 316,75 euro ir tai yra beveik 50 eurų pigiau nei Lietuvoje. Reikia nepamiršti ir to, jog šis paspirtukas bus siunčiamas iš sandėlio Lenkijoje, todėl Jums nereikės galvoti apie jokius papildomus mokesčius ar ilgą pristatymo terminą.

Taip pat norime atkreipti, jog internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ dabar vyksta daugybė išpardavimų. Specialiame puslapyje Jūs rasite daugybę kuponų, puikių kainų pasiūlymų, o taip pat galėsite laimėti ir itin šaunių prizų visiškai nemokamai!


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga