Puikus išmanusis laikrodis „Zeblaze Thor 4“ už patrauklią kainą - kamera, 4G ryšys ir kiti privalumai

Paskelbė:   Lukas | 2019-11-21
Puikus išmanusis laikrodis „Zeblaze Thor 4“ už patrauklią kainą - kamera, 4G ryšys ir kiti privalumai
0 Pasidalinimai
229 Peržiūros

Ne paslaptis, jog laikui bėgant išmanieji laikrodžiai darosi vis populiaresni, ir su šiais įrenginiais dabar galime sutikti net ir tuos žmones, kurie kadaise sakydavo, kad klasikinis laikrodis bus vienintelis įrenginys, kurį sutiksime ant jo rankos. Taigi, jų populiarėjimui turi būti ir kažkokia priežastis, ir ji yra pakankamai paprasta – pakankamai gražus dizainas, įvairios galimybės, kurios gyvenimą padaro patogesniu.

Jeigu manote, kad atėjo laikas ir jums išbandyti šitokį prietaisą, turime jums puikų pasiūlymą! Dabar visiems gerai žinomoje elektroninėje parduotuvėje „eBay“ galite įsigyti puikų ir savo funkcijomis žavintį išmanųjį laikrodį „Zeblaze Thor 4“ vos už 89.99 eurus! Verta paminėti ir tai, jog šiam produktui pritaikytas ir nemokamas siuntimo būdas, todėl už tai nereikės mokėti papildomai.

Taigi, minėtasis įrenginys pasižymi 1.4 colio AMOLED ekranu, kuris užtikrins itin puikias spalvas ir gražų vaizdą, ir yra apsaugotas „Gorilla Glass 3“ stiklu, kad ekranas išliktų sveikas visą laikrodžio naudojimo laiką. Įrenginio korpusas pagamintas iš aliuminio, tad laikrodis atrodys gražiai ir bus patvarus ir puikiai tarnaujantis jūsų draugas kasdien.

Taip pat „Thor 4“ savyje gali talpinti nano SIM kortelę, kurios veikimui laikrodyje įdiegtas 4G ryšys. Paklausite, ogi kam ta SIM kortelė laikrodyje? Ogi įrenginys turi ir puikią 5 megapikselių raiškos vaizdo kamerą, kuri suteiks galimybę daryti selfius ar dalyvauti vaizdo pokalbiuose su draugais.

„Zeblaze Thor 4“ yra aprūpintas galingu keturių branduolių procesoriumi, veikiančiu 1.25 GHz dažniu, taip pat turi 1 GB darbinės ir 16 GB vidinės atminties ir veikia su Android 7.1.1 operacine sistema. Nors įrenginyje jau rasite nemažai įdiegtų įvairių funkcijų, visgi ko nors gali ir pritrūkti. Tam reikalui įrašyta „Google Play“ programėlių parduotuvė, kurioje rasite įvairių programėlių savo naująjam laikrodžiui.

Kaip ir bet kuriame išmaniąjame laikrodyje, galėsite pasikeisti ciferblato dizainą, rasite įvairius sporto režimus, širdies pulso matuoklį, GPS, ir įvairias kitas funkcijas ir galimybes, tad manome, jog šiuo įrenginiu nusivilt tikrai neteks.

Kaip minėjome, šiuo metu šis puikus laikrodis kainuoja vos 89.99 euro, tad jei norite susipažinti su išmaniaisiais laikrodžiais, dabar tam turite puikią progą!


Parašyti komentarą