Puikus kainos ir kokybės santykis: nepraleiskite progos įsigyti galingo „Xiaomi“ roboto siurblio

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-21
Puikus kainos ir kokybės santykis: nepraleiskite progos įsigyti galingo „Xiaomi“ roboto siurblio
0 Pasidalinimai
878 Peržiūros

Išmanieji namų produktai – neišvengiama mūsų kasdienybė. Technologijų kompanijos per pastaruosius keletą metų iš esmės pakeitė mūsų supratimą apie tai kaip palaikyti tvarką namuose, o vienas populiariausių produktų – robotas dulkių siurblys. Niekam ne paslaptis, jog tokie produktai leidžia pasirūpinti tvarka, net nebūnant namuose.

Mūsų partneris „Cafago“ dabar siūlo įsigyti išties kokybišką produktą už žemą kainą. Pristatinėti Kinijos kompanijos „Xiaomi“ tikriausiai nereikia, o būtent šio gamintojo sukurtas „Viomi V2 Pro“ dabar parduodamas vos už 305,99 euro, o norėdami jį įsigyti – spauskite čia. Būtina paminėti ir tai, jog produktas kelionei iki Jūsų namų paruošiamas per 24 valandas, o atkeliauja jis iš Vokietijos, todėl Jums ne tik nereikės mokėti papildomų mokesčių, bet ir labai greitai galėsite mėgautis savo naujuoju pirkiniu. Norėdami įsigyti „Xiaomi Viomi V2 Pro“ – spauskite čia.

Visų pirma, reikėtų žinoti, jog šio siurblio galia siekia 2100 Pa. Dar viena įdomi detalė – „Viomi V2 Pro“ turi dvigubą vandens ir dulkių talpyklą. Visų nešvarumų talpyklos dydis siekia 300 ml, o vandens talpa siekia 200 ml. Tiesa, jeigu siurblį naudosite tik sauso ar šlapio valymo funkcijoms atlikti – tuomet vandens ar dulkių talpyklos dydis siekia 550 ml. Naudodamas specialius „LDS“ sensorius „Xiaomi Viomi V2 Pro“ robotas nuskanuos Jūsų namus 360 laipsnių kampu bei naudodamas „SLAM“ algoritmą susikurs žemėlapį. Verta paminėti ir tai, jog jis gali išsaugoti net ir kelių namo aukštų informaciją.

Kaip jau tikriausiai supratote, šis „Xiaomi“ produktas palaiko du valymo režimus – sausą ir drėgną. „Viomi V2 Pro“ yra itin išmanus robotas ir turi trijų skirtingų lygių vandens kontrolės sistemą. Šios sistemos dėka, siurblys nustoja valyti tuomet kai baigiasi vanduo ir tai apsaugo Jūsų grindinis nuo galimų pažeidimų. Žinoma, būtina paminėti ir tai, kad „Viomi V2 Pro“ modelis gali įveikti ir 2 cm aukščio kliūtis, todėl jeigu namuose turite neaukštų slenksčių ar kitų barjerų – tai nebus problema.

„Xiaomi Viomi V2 Pro“ yra lengvai valdomas per „Mi Home“ programėlę. Jeigu turite kokį nors kitą „Xiaomi“ produktą – ši aplikacija nebus Jums didelė naujiena. Nežinantiems, pasakysime, jog jos dėka Jūs galėsite stebėti savo roboto siurblio darbą tiesiogiai, nustatyti valymo zonas, suplanuoti siurbimus ir dar daugybę kitų dalykų.


Parašyti komentarą