Puikus kainos ir kokybės santykis: vos 22 eurus kainuojantys belaidžiai ausinukai nustebins kiekvieną!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-30
0 Pasidalinimai
19 Peržiūros

Kinijos kompanija „Tronsmart“ nėra tarp pačių populiariausių, tačiau jos produkcija išsiskiria ne tik žema kaina, bet ir aukšta kokybe. Jau anksčiau esame rašę apie įvairius šio gamintojo garsiakalbius, o šiandien norėtumėme atkreipti dėmesį į dėmesio vertus ausinukus.

Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ dabar parduodami „Tronsmart Spunky Beat“ ausinukai su nuolaidos kodu SPUNKYBEAT kainuoja tik 22,26 euro, o patį produktą galite rasti paspaudę šią nuorodą. Tiesa, šįsyk produktas keliauja iš Kinijos, tačiau dėl žemos kainos tai neturėtų tapti problema – Jums nereikės rūpintis papildomais mokesčiais. Taigi, pabandykime trumpai pažvelgti kas tai per ausinukai.

Visų pirma, „Tronsmart Spunky Beat“ yra visiškai belaidžiai ausinukai ir atkeliauja kartu su specialia įkrovimo dėžute. Patys ausinukai turi 35 mAh talpos, o dėkliukas – 350 mAh talpos bateriją, o tai reiškia, kad su juo galėsite ausinukus įkrauti iki 10 kartų. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys įkraunamas naudojant C tipo USB jungtį, o taip pat pasižymi IPX5 saugumo sertifikatu, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl lietaus lauke.

Perkant belaidžius ausinukus – labai svarbu rasti geriausią kainos ir kokybės santykį, o „Spunky Beat“ modelis turi tikrai aukštos kokybės garantiją. Gerai garso kokybei palaikyti ausinukai turi „Qualcomm“ lustą bei palaiko 3 pagrindinius muzikos atkūrimo kodekus. Jeigu pirmieji du, SBC ir AAC, yra naudojami daugelyje panašaus tipo ausinių, tai trečiasis, „aptX“ viską pakelia į aukštesnį lygį. Tai „CSR plc“ sukurta garso kodavimo technologiją užtikrina mažesnį glaudinimo koeficientą, o tai užtikrina žymiai geresnę garso kokybę.

„Tronsmart Spunkty Beat“ taip pat turi ir virtualaus asistento palaikymo funkcija ir puikiai veikia su „Google Assistant“ ar „Siri“. Šio teksto pradžioje paminėjome ir baterijų talpas, tačiau nepaminėjome kuriam laikui jų pakaks. Gamintojo teigimu, pilnai įkrauti belaidžiai ausinukai gali groti iki 7 valandų, kuomet klausomasi vidutiniu garsumu. Įkrovimo dėkliukas Jums gali suteikti iki 24 valandų klausymosi, o tai yra tikrai puikus rezultatas.

Kaip jau minėjome, „Tronsmart Spunky Beat“ su nuolaidos kodu SPUNKYBEAT kainuoja tik 22,26 euro, o patį produktą galite rasti paspaudę šią nuorodą. Tiesa, šįsyk produktas keliauja iš Kinijos, tačiau dėl žemos kainos tai neturėtų tapti problema – Jums nereikės rūpintis papildomais mokesčiais.


Parašyti komentarą