Puikus „Xiaomi“ pasiūlymas šviesai namuose palaikyti: išmanusis šviestuvas už prieinamą kainą ir su pristatymu iš Europos sandėlių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-11
Puikus „Xiaomi“ pasiūlymas šviesai namuose palaikyti: išmanusis šviestuvas už prieinamą kainą ir su pristatymu iš Europos sandėlių
0 Pasidalinimai
412 Peržiūros

Trumpos ir šviesios naktys, ilgos dienos - šiuo metu galime džiaugtis tokiais vasaros teikiamais privalumais. Deja, visi puikiai žinome, jog tai nesitęs amžinai ir po kelių mėnesių vėl būsime nublokšti į tamsą. Būtent dėl šios priežasties – dabar pats tinkamiausias metas apsirūpinti šviesa namuose.

Tam, kad šviesa Jūsų namus džiugintų visus metus, siūlome apšviesti savo būstą išmaniu „Xiaomi Yeelight YLXD01YL” šviestuvu. Mūsų partnerių „Cafago“ parduotuvėje, šis šviestuvas šiuo metu parduodamas tik už 59,94 euro, tad jeigu norite, įsigyti spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių.

Šis produktas yra turbūt populiariausias iš visos „Yeelight” serijos. Šviestuvas savyje talpina net 240 „Osram” šviesos diodų, todėl ne tik skleidžia labai stiprią šviesą (ryškumą galima keisti), ir leidžia rinktis norimą šviesos temperatūrą (nuo 2700K - 6500K), bet ir žada, jog šviesa jus džiugins net 25 000 valandų.

Baltas „Xiaomi Yeelight YLXD01YL” korpusas leidžia jį derinti prie beveik bet kokio interjero, o pakabinimas susideda vos iš 2 žingsnių - specialaus pagrindo pritvirtinimo prie lubų ir šviestuvo prisukimo prie jo bei prijungimo prie elektros šaltinio. Tai turėtų užtrukti tik kelias minutes.

Na bet juk mus greičiausiai domina šviestuvo išmanumas, tiesa? Pats paprasčiausias būdas valdyti lempą yra pridedamas pultelis, galintis įjungti ir išjungti, keisti šviesos atspalvį ir intensyvumą bei paspaudus „M” raide pažymėtą mygtuką įjungti romantišką mėnesienos apšvietimą.

Kita vertus, tai labiau papildomas valdymo būdas, gamintojas siekė, kad „Xiaomi Yeelight YLXD01YL” valdytumėte išmaniuoju telefonu. Tam tereikės atsisiųsti „Mi Home” arba „Yeelight” programėlę ir turėsite visą valdymo funkcionalumą. Prie viso to dar reikėtų pridėti ir galimybę šviestuvą kontroliuoti balsu - „Google Assistant” ar „Amazon Alexa” asistentais.

Be to, jeigu turite itin populiarią „Xiaomi Mi Band 3/4” išmanią apyrankę ir su ja einate miegoti, galėsite džiaugtis viena itin patogia funkcija. Kadangi apyrankė geba pajusti, kada užmigote, ji išjungs šviesą, vos tai nutiks.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Cafago“ šią išmaniąją „Xiaomi“ lempą galite įsigyti tik už 59,94 euro. Verta paminėti ir tai, jog produktas atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą