Šis „Lenovo” išmanusis laikrodis yra tai, ką turite įsigyti šią vasarą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-07
Šis „Lenovo” išmanusis laikrodis yra tai, ką turite įsigyti šią vasarą
0 Pasidalinimai
3198 Peržiūros

Banggood

Išmanieji laikrodžiai mūsų aplinkoje yra jau kurį laiką. Vieną jų tikrai turi kuris nors mūsų giminaitis, kolega ar bičiulis. Tačiau neabejojame, kad tarp mūsų skaitytojų yra daug tų, kurie dėl vienos ar kitos priežasties delsė įsigyti šį daiktą. Vis dėlto daugiau to tęsti nebėra reikalo - šiandien norime pasiūlyti kokybišką „Lenovo” laikrodį, kurį būtinai turite įsigyti šią vasarą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą CC0183 (prieš tai paspaukite „Apply a Promotio Code” po kaina), lengvą ir elegantišką „Lenovo S2” išmanų laikrodį galite nusipirkti vos už 26,69 euro. Siuntimas įskaičiuotas į kainą.

Daugiau apie „Lenovo S2”

Kuo „Lenovo S2” išsiskiria iš kitų nebrangių laikrodžiu - itin stilingas dizainas. Stačiakampė forma ir užapvalinti cinko lydinio korpuso kampai primena „Apple Watch”, bet pats įrenginys neatrodo kaip akiplėšiška kopija. Dizainą papildo madinga nailoninė apyrankė, kuri bus patvari ir nesukels alergijos ar odos niežulio. Be to, leidžiama rinktis iš dviejų spalvų kombinacijų - tamsaus korpuso ir mėlynos apyrankės su tamsiai raudona juostele bei auksinio korpuso ir tamsiai raudonos apyrankės. Pastarasis variantas turėtų geriau tikti dailiosios lyties atstovėms.

„Lenovo S2”, gamintojo teigimu, yra atsparus vandeniui iki 3 atmosferų, tad galite nebijodami plauti rankas. Vis dėlto nuo maudymosi duše dėvint laikrodį rekomenduojame susilaikyti.

Priekinėje dalyje dėmesį patrauks didelis 1,4 colio įstrižainės IPS LCD ekranas, kurio krašteliai švelniai užlenkti - tai kelia prabangos ir elegancijos įspūdį. Ekraną dengiantis stiklas yra apsaugotas nuo įbrėžimų, todėl „Lenovo S2” ilgiau išlaikys prekinę išvaizdą. Matrica yra ganėtinai nemažos raiškos, todėl turinys bus įžiūrimas kur kas lengviau nei kokioje išmanioje apyrankėje. Kitas didelio ekrano privalumas - valdymas lietimu dėl didesnio ploto bus kur kas patogesnis.

„Lenovo S2” puikiai tiks sportinės veiklos sekimui. Be įprasto žingsnių skaičiavimo, jis puikiai registruos fizinius duomenis bėgiojant, žaidžiant krepšinį, plušant sporto salėje ar važinėjant dviračiu. Laikrodyje taip pat įmontuotas pulso matuoklis bei yra miego sekimo galimybė.

Įrenginys su telefonu sujungiamas Bluetooth ryšiu naudojant specialią programėlę. Gera žinia yra tai, kad jis veikia tiek su Android, tiek su iOS išmaniaisias. Dėl šios priežasties jis siūlo daugybę naudingų funkcijų - malonų žadintuvą, galimybę atsiliepti į skambutį, pranešimų iš telefono rodymą ir netgi gali veikti kaip pultelis kamerai, fiksuojant asmenukę.

Gamintojo teigimu, „Lenovo S2” montuojamos baterijos turėtų pakakti net 15 dienų normalaus naudojimo. Įkrovimui naudojamas patogus magnetinis įkroviklis.

Pasvėrus viską, šis produktas yra idealus vasaros aksesuaras. Stilingas, tinka prie šviesių drabužių, seka fizinę veiklą, turi svarbiausias funkcijas, o svarbiausia - vienu įkrovimu veikia itin ilgai. Taigi, jei jau apsispręsite pirkti - nepamirškite ir savo antrosios pusės, tas auksinis laikrodukas turėtų jai patikti.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą CC0183 (prieš tai paspaukite „Apply a Promotio Code” po kaina), lengvą ir elegantišką „Lenovo S2” išmanų laikrodį galite nusipirkti vos už 26,69 euro. Siuntimas įskaičiuotas į kainą.

Na, o jei norite ne tokio prabangaus išmaniojo laikrodžio, siūlome spausti čia ir įsigyti vos 8,99 euro kainuojančią jo alternatyvą.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga