Šis pigus „Xiaomi” žibintuvėlis turi būti kiekvienuose namuose: tikras išsigelbėjimas ilgėjančiais vakarais

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-08
Šis pigus „Xiaomi” žibintuvėlis turi būti kiekvienuose namuose: tikras išsigelbėjimas ilgėjančiais vakarais
0 Pasidalinimai
2351 Peržiūros

Banggood

Turbūt kiekvienam iš mūsų teko susidurti su situacija, kai netikėtai, pavyzdžiui, kilus audrai namuose dingo elektra. Pats populiariausias problemos sprendimas būtų degti žvakes ir bandyti toliau tęsti rutiną, tačiau tai nėra nei modernu ar patogu. O kas jeigu spintelėje gulėtų galingas ir ilgai veikiantis „Xiaomi” žibintuvėlis, galintis apšviesti net tamsiausią kambarį? O kas jeigu šį pigų, bet kokybišką daiktą galėtumėte pasiimti su savimi eidami į mišką ar tiesiog grįždami namo pro neapšviestą gyvenvietę?

Dabar paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą CC2540 (spauskite „Apply a Promotion Code” po kaina), „Xiaomi” dukterinės kompanijos šviestuvą „Nextool Flashlight 6” galite įsigyti vos už 21,99 euro. Į kainą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis pristatymas.

Daugiau apie „Nextool Flashlight 6”

Vienas svarbiausių „Nextool Flashlight 6” privalumų - tvirtas ir ilgaamžis dizainas. Specialiai atrinkta ABS medžiaga puikiai sugeria smūgius, nebijo įbrėžimų ir palengvina įrenginio korpusą. Gamintojas pasirūpino ir IPX4 atsparumu vandeniui, tad galėsite šį įrankį be jokios baimės neštis į gamtą ar kažkur prie vandens telkinio. Be to, gudriai įrengti magnetai padės šviestuvą pakabinti ant automobilio bagažinės dangčio ar kokios kitos vietos.

Taip pat verta paminėti, jog žibintuvėlis turi net 2 šviesos šaltinius, vieną priekyje, o kitą šone. Pastarasis sukiojasi 360 laipsnių kampu ir yra skirtas patalpos ar platesnio ploto apšvietimui, o pirmasis - šviesti į tolį einant gatve ar mišku. Beje, priekinis žibintas turi labai kokybišką optiką, kuris pagerina apšvietimo efektyvumą ir sumažina šviesos nuostolius.

Tačiau „Nextool Flashlight 6” yra kur kas daugiau nei tik šviestuvas. Vienu vieninteliu mygtuku galima įjungti įprastą baltą, raudoną, mirksiančią balta/raudoną šviesą ir netgi garsinį aliarmą, papildytą mirksėjimu. Visa tai skirta tam, jeigu pasiklystumėte miške ar kur nors kitur ir norėtumėte prisišaukti pagalbos.

Geriausia dalis yra tai, jog 2600mAh talpos „Nextool Flashlight 6” baterija įkraunama naudojant populiariąją USB-C jungtį, kuria dauguma krauna ir savo telefonus. Tai reiškia, daugiau jokių baterijų, kurios prireikus žibintuvėlio nuolat būna išsikrovusios. Taip pat žibintas gali veikti ir kai atsarginis įkroviklis jūsų telefonui - greta USB-C, yra ir įprasta USB jungtis, prie kurios galite prijungti laidą.

Tai kiek tokio energijos rezervo pakanka? Priekinis šaltinis gali šviesti 6-24h nuo jūsų pasirinkto apšvietimo stiprumo, o šoninis - net iki 48h. Na, o jei norėsite sulaukti pagalbos miške, baltai/raudonai žibintuvėlis galės mirksėti net 90h.

Kaip jau minėjome, dabar paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą CC2540 (spauskite „Apply a Promotion Code” po kaina), „Xiaomi” dukterinės kompanijos šviestuvą „Nextool Flashlight 6” galite įsigyti vos už 21,99 euro. Į kainą įskaičiuotas ir mokesčių išvengiantis pristatymas.

„Nextool Flashlight 6” tikrai yra tai, ką turite turėti automobilyje, garaže ar namų spintelėje tam, kad neliktumėte bėdoje, kai šviesos reikės labiau, nei bet kada.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl ne visi telefonai su „Android“ turi lietuvių kalbą ir ar galima ją pridėti? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga