Šis „Xiaomi” produktas išspręs karantino metu uždarytų kirpyklų problemą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-03-29
0 Pasidalinimai
75 Peržiūros

Tikime, jog nemažai mūsų skaitytojų susiduria su ganėtinai ir praktiška problema. Ilgai atidėlioję apsilakymą kirpykloje prieš karantiną, netikėtai sužinojote, jog visi salonai priversti užsidaryti, o jūs jau antrą savaitę iš eilės atrodote tarsi gauruotas liūtas. Taigi, šiandien norėtume pasiūlyti šios problemos sprendimą, leisiantį sulaukti karantino pabaigos ir bent jau nuotoliniuose darbo susirinkimuos leisiantį be gėdos jausmo žiūrėti į kamerą.

Paspaudę šią nuorodą, „Xiaomi Enchen” plaukų kirpimo mašinėlę ir plaukų kirpimo įrangos (įkrovimo laido, antgalių, apsiausto, plaukų žirklių, šukų) komplektą (komplektą B) įsigysite vos už 17,48 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas, o kadangi prekės vertė neviršija 20 eurų, nereikės baimintis ir dėl jokių papildomų mokesčių.

Jei norite šios plaukų kirpimo mašinėlės, tačiau jums nereikia apsiausto ar žirklių, galite sutaupyti pirkdami mažesnį A komplektą (mašinėlė, įkrovimo laidas, antgaliai šukos), spauskite šią nuorodą ir įsigykite tai už 15,02 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas, o kadangi prekės vertė neviršija 20 eurų, nereikės baimintis ir dėl jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „Xiaomi Enchen” plaukų kirpimo mašinėlę

Šio produkto tikslas - plaukų kirpimo procesą supaprastinti iki minimumo. Dėl šios preižasties korpusas neperkrautas nereikalingais slankikliais ar mygtukais ir yra patogus paimti.

Čia rasime vos du valdiklius - įjungimo mygtuką ir kirpimo aukščio reguliavimo žiedą. Juo lengvai pasirinksite kerpamų plaukų ilgį nuo 0,8mm iki 2mm. Kirpimo galvutė pagaminta iš titano, todėl bus galima nesibaiminant kirpti šlapius plaukus ir nebijoto rūdžių. Taip pat dėl didelio šio metalo tvirtumo netyčia numetus ant žemės pavyks didesnės žalos. Na, o kadangi metalas padengtas keramikine danga, galimas tiesioginis galvutės kontaktas su oda.

Žvelgiant iš saugumo perspektyvos, svarbu tai, jog peiliukai gerai apsaugoti, todėl išvengsite galvos ar pirštų odos įpjovų. Kerpantiems ilgus plaukus aktualu tai, jog pakuotėje pridedami skirtingo tankio antgaliai.

Nors viduje montuojamas profesionalus 7500 apsisukimų per minutę galintis pasiekti elektros motoriukas, mašinėlė veikia vos 55dB garsumu. Taigi, galėsite būti ramūs, kad ryte kirpdamiesi plaukus neprižadinsite dar miegančios antros pusės.

Vieno „Xiaomi Enchen” įkrovimo pakanka 45 minutėms kirpimo. Baterija įkraunama pakuotėje pridedamu USB laidu, kas yra patogu kelionėje, kai nereikia su savimi temptis didelio specialaus mašinėlės įkroviklio.


Parašyti komentarą