Solidžiausias elektrinis dviratis dabar už puikią kainą ir iš Europos sandėlio

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-10
Solidžiausias elektrinis dviratis dabar už puikią kainą ir iš Europos sandėlio
0 Pasidalinimai
5573 Peržiūros

Elektriniai dviračiai, kaip ir paspirtukai, jau seniai nebėra brangus malonumas. Jais užverstas internetas, o neturėjimas tokio produkto savo asortimente daugeliui kiniškų technologijų kompanijų prilygtų kvailystei. Tačiau problema tame, jog tie visi pigūs produktai yra daugiau mažiau panašūs - panašiai kainuoja, turi panašius trūkumus ir netgi atrodo kone identiškai. Taigi, ką belieka daryti tiems, kas nori kažko kokybiškiau ir ypatingiau? Jei esate vienas šių žmonių, turime pasiūlymą kaip tik jums.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB413S, „ONEBOT S6” elektrinį dviratį įsigysite vos už 544,54 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Europos sandėlio, tad ne tik galėsite būti ramūs, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, bet ir nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti, kol prekė pasieks jūsų duris - išlėkti pasivažinėti dviračiu galėsite jau po kelių dienų.

Daugiau apie „ONEBOT S6”

Kol kiti elektriniai dviračiai atrodo tarsi subalansuoti pensininkams, „ONEBOT S6” iš jų išsiskiria savo kietai atrodančiu dizainu. Juoda spalva ir storas rėmas leidžia įžvelgti šiokių tokių BMX dviračių genų. Be to, nepaisant masyvios išvaizdos, konstrukcija yra pagaminta iš lengvo lengvo magnio lydinio ir sveria 18,5 kg. Tai, kartu su pažangiu 3 žingsnių sulankstymo procesu, leis „ONEBOT S6” su savimi pasiimti praktiškai visur - jis tilps ne tik nedideliame balkone, bet ir prigrūstoje pavežėjo bagažinėje.

Visgi gamintojas pasistengė, jog net ir toks lengvas ir kompaktiškas dviratukas galėtų vežti net ir 120kg sveriančius asmenis. Tiesiog pažiūrėkite į masyvias padangas ir gamintojo teiginiai neatrodys kaip iš piršto laužti. Beje, vairo ir sėdynės reguliavimas patogią poziciją leis surasti kiekvienam.

Kadangi tokio brangaus elektrinio dviračio vairuotojas nenusipelno dardėti per akmenuotą senamiesčio grindinį, „ONEBOT” užpaklinėje dalyje įmontavo kelio nelygumus sugeriantį amortizatorių. Pridėkime dar minkštą sėdynę bei daug oro talpinančius ratus ir gausime važiavimo komfortą, už kurį jums padėkos tiek jūsų sėdimoji, tiek stuburas.

Saugumas „ONEBOT S6” kūrėjams irgi yra prioritetas. Jau iš dėžutės dviratis vartotoją pasiekia su atšvaitais ir galingu priekiniu žibintu, leisiančius išlėkti pasivažinėti po apylinkes net ir sutemus. Dar svarbiau - „ONEBOT S6”, kaip tikras premium klasės atstovas, pasižymi abu ratus stabdžančiais diskiniais stabdžiais. Tai užtikrina efektyvų stabdymą ir minimalų slydimą net ir sudėtingiausiomis važiavimo sąlygomis. Viską užbaigia patogi dviračio kojelė, leidžianti tvarkingai pastyti, o ne numesti dviračio ant žemės.

Kalbant apie techninę pusę, svarbu paminėti 250W galios motorą, padedantį pasiekti 25km/h greitį. Ne kažkas iš „Greiti ir įsiutę” repertuaro, bet tikrai per akis. Svarbiau, kad variklis leidžia kopti į 15 laipsnių įkalnes, tad tikrai nereikės nulipti ir tempti dviračio į įkalnę. Įmontuota 18650 mAh baterija leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti 50km. Visgi ant vairo esantis skydelis (rodomas greitis, baterijos įkrovą ir kiti parametrai) leidžia pasirinkti skirtingų greičių važiavimo režimus, tad turėsite galimybę pataupyti akumuliatoriaus įkrovą. Be to, jeigu siekiate sudeginti po karantino užaugusius kilogramus, galėsite pasirinkti ir gryno mynimo režimą, kuris išjungs variklį ir leis važiuoti kaip su įprastu dviračiu.

Žodžiu, jeigu norite padorios kokybės ir išvaizdos elektrinio dviračio, „ONEBOT S6” turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą GKB413S, „ONEBOT S6” elektrinį dviratį įsigysite vos už 544,54 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas iš Europos sandėlio, tad ne tik galėsite būti ramūs, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių, bet ir nereikės ilgai ir nuobodžiai laukti, kol prekė pasieks jūsų duris - išlėkti pasivažinėti dviračiu galėsite jau po kelių dienų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga