Tapkite pilotais: ypatingi dronų pasiūlymai tiek taupantiems, tiek pažengusiems

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-12
Tapkite pilotais: ypatingi dronų pasiūlymai tiek taupantiems, tiek pažengusiems
0 Pasidalinimai
382 Peržiūros

Banggood

Kas galėjo pagalvoti, kad gegužės viduryje turėsime valyti sniegą nuo automobilių langų ir vilktis žieminius rūbus? Vis dėlto gera žinia yra tai, kad vasara, nepaisant šių anomalijų, vis dėlto ateis, o geriausias būdas ja pasidžiaugti - tapti pilotu ir paskraidyti po apylinkes išmaniuoju telefonu valdomu dronu. Taigi, šiandien savo skaitytojams norime pasiūlyti dvi skirtingas opcijas - pigesnę ir brangesnę - skirtas skirtingiems biudžetams ir skirtingam pilotų meistriškumui.

Pigesnis ir pradedantiesiems skirtas „KK8”

Jei norite išmokti valdyti droną ar tiesiog nenorite į jį investuoti daug pinigų, „KK8” yra geriausias variantas. Didžiausias jo privalumas - labai nedidelis dydis ir lengvas korpusas, todėl dronas puikiai telpa ne tik į krepšius, bet ir kišenes. Be to, tai apsaugo jį nuo skaudžių kritimų.

Gamintojas taip pat pasirūpino paprastu valdymu. „KK8” į orą pakeliamas ir nuleidžiamas vos vieno mygtuko paspaudimu, todėl šiems sudėtingiems veiksmams nereikia jokių įgūdžių. 6 ašių giroskopas užtikrina, kad skraidyklė ore laikysis stabiliai. Valdymui naudojamas tiek pakuotėje pridedamas pultelis, tiek išmanusis telefonas (tinka tiek Android, tiek iPhone). Jo ekrane galima nubrėžti tam tikrą trajektoriją ir „KK8” skris sekdamas ją.

Valdymui skirta aplikacija taip pat pasiūlys dronu atlikti įvairius akrobatinius triukus, kas patiks vaikams. Kitas privalumas - 1080p raiškos kamera, kuria galėsite pasižvalgyti po apylinkes, realiu laiku matyti ar panaudoti „KK8” filmavimui, kol atliekate kažkokį svarbų veiksmą. Tam pasitarnaus ir valdymas gestais - kamera geba atpažinti, kokį gestą rodote ranka, ir tam tikru momentu jus nufotografuoti ar pradėti filmavimą.

Dronas jus pasieks su daugybe priedų - valdymo pultu, plastikinėmis sraigtų apsaugomis (skirta skraidymui patalpose), USB laidu ir atsarginiais propeleriais.

Paspaudę šią nuorodą „KK8” įsigysite vos už 29,75 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas. Kadangi suma nėra labai didelė, šis dronas puikiai tiks kaip dovana vaikams mokslo metų pabaigos proga.

Brangesnis ir profesionalesnis „MJX Bugs 5W”

Jei esate pažengęs pilotas arba iškart norite šokti į profesionalų lygą, jums puikiai tiks „MJX Bugs 5W”. Jis yra didesnių matmenų, todėl juo skristi galėsite toliau ir geriau matysite iš didesnio atstumo.

„MJX Bugs 5W” naudoja galingą elektros variklį ir su valdymo pultu bei telefonu gali komunikuoti net iš 300 metrų atstumo. Valdymą dar labiau pagerina GPS modulis, leidžiantis dronui ore išlikti stabiliam net ir pučiant vėjui bei nenuskristi už ryšio su pultu ribų.

Kaip ir pigesniajame, pakilimas ir nusileidimas gali būti vykdomi vos vieno mygtuko paspaudimu. Išmaniajam telefonui skirta aplikacija taip pat geresnė, todėl, kartu su patogesniu pultu, valdymas bus dar preciziškesnis reikalaujantis mažiau pastangų.

Drone montuojama ir kur kas geresnė 4K kokybės kamera. Ji ne tik filmuos kokybiškesnį vaizdą, bet ir leis sparnuočiui automatiškai sekti nustatytą objektą. Objektyvas gali sukiotis 90 laipsnių kampu, todėl vaizdo įrašinėjimas šia skraidykle bus vienas malonumas. Filmavimas ar fotografavimas taip pat gali būti įjungiami gestais.

Kaip ir pirmuoju atveju, produktas atkeliauja su gausia komplektacija: pultu, didele 2420mAh baterija (pakanka 20 minučių trukmės skrydžiui), USB įkrovikliu ir atsarginiais propeleriais

Paspaudę šią nuorodą „MJX Bugs 5W” įsigysite vos už 125,54 euro. Papildomai reikės atseikėti 5,74 euro už siuntimą iš Vokietijos sandėlio, tačiau užtat būsite garantuoti, kad prekė jus pasieks greitai ir be jokių mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Patarimas
3 pasiūlymai, ką dar galima nuveikti su planšete Autorius: Pranešimas spaudai
Akcija
[Akcija] Geriausi 11.11 išpardavimų pasiūlymai Autorius: Redakcija
Akcija
[Akcija] Ypatingi išmaniųjų telefonų pasiūlymai - 46-toji 2018 metų savaitė Autorius: Redakcija
Akcija
[Akcija] Ypatingi išmaniųjų telefonų pasiūlymai – 47-toji 2018 metų savaitė (Juodasis penktadienis) Autorius: Redakcija
Dronai
Keisis dronų skrydžių reglamentavimas. Ką svarbu žinoti? Autorius: Redakcija
Naujiena
Netikėtos problemos: „Sony“ stringa tiekiant pardavėjams „Xperia 1“ telefonus Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga