Pasiimkite „The Division“ žaidimą visiškai nemokamai

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-02
Pasiimkite „The Division“ žaidimą visiškai nemokamai
0 Pasidalinimai
364 Peržiūros

Banggood

„Ubisoft“ naujausias nemokamai dalinamas žaidimas gal ir nėra pats įspūdingiausias, palyginus su „Epic Store“ pavyzdžiais, tačiau tai vis tiek vertas dėmesio kūrinys. Nors po antros dalies išleidimo jo populiarumas ženkliai sumažėjo ir tikrai jame vartotojų nėra tiek daug kaip prieš porą metų, tačiau tai yra puiki galimybė išbandyti šį kompanijos, sukūrusios visą „Tom Clancy‘s“ seriją, žaidimą, nes visą savaitę galite pasiimti šį hitą visiškai nemokamai iš „Uplay“ parduotuvės.

Veiksmas vyksta Niujorke, kuriame įvyko biologinė katastrofa. „The Division“ leidžia įsikūnyti į vieną iš specialiųjų JAV agentų, kurio misija yra įvesti tvarką. Skamba paprastai? Tačiau tikrai taip nėra. Žaidimo pasaulyje tvyro chaosas, o kaip visada juo pirmi pasinaudoja sukčiai ir nusikaltėliai. Na ir žaisti galima vienu metu net keturiese, tačiau ir vienam tikrai veiksmo pakanka. Po antros dalies išleidimo pernai žaidėjų skaičius ženkliai sumažėjo, nes dauguma fanų renkasi būtent ją. Na prie to prisidėjo ir jos papildinys „Warlords of New York“, pasirodęs šiemet, tačiau vis tiek tai yra puikus būdas susipažinti su „Tom Clancy‘s“ serija ir galbūt atrasti kažką naujo.

Žaidimas buvo įvertintas įvairiai, tai yra sulaukė mišrių reakcijų iš fanų ir kritikų. Pavyzdžiui „GameSpot“ jam skyrė 8 iš 10, o „IGN“ tik 6 iš 10 galimų balų. Tokių projektų apžvalgininkas Scott‘as Butterworth‘as teigia, kad „The Division“ yra su gausiai pripildytu atviru pasauliu bei unikaliomis misijomis, kurios suteikia galimybę išbandyti savo išgyvenimo ir komunikacijos įgūdžius. Tačiau neretam sutrukdė projekto neužbaigtumas bei vadinamieji „bug‘ai“, kurių didžioji dalis šiuo metu jau yra pašalinta.

Visą savaitę galite pasiimti „The Division“ nemokamai savo asmeniniams kompiuteriams per „Uplay“ platformą. Žaidimas yra tikrai vertas dėmesio, o tai, kad jis yra nemokamas šiuo metu padaro jį tik patrauklesniu. Na, o ką gali žinoti, galbūt tai bus Jūsų pirmasis žingsnis į „Tom Clancy‘s“ seriją. Nuorodą į atsisiuntimą pateikiame „čia“.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
3 mėnesio žaidimai (2018 vasaris) Autorius: Artūras Nalivaiko
Patarimas
Kaip visiškai išjungti „Bixby“ funkciją „Samsung Galaxy S9“ telefone Autorius: Redakcija
Straipsnis
3 mėnesio žaidimai (2018 kovas) Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Oficialiai pristatytas „Xiaomi“ kurtas išmanusis telefonas žaidimams Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Asus“ pristatė įspūdingą žaidimams skirtą išmanųjį „Asus ROG“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
HTC ateityje ketina pristatyti išmanųjį telefoną žaidimams Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga