Tik nesakykite, kad esate piratas: legalūs „Windows 10” ir „Office” dabar kainuoja kaip keli puodeliai kavos

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-24
Tik nesakykite, kad esate piratas: legalūs „Windows 10” ir „Office” dabar kainuoja kaip keli puodeliai kavos
0 Pasidalinimai
4376 Peržiūros

Banggood

Lietuvoje piratavimo mastai pamažu mažėja. Muzikos klausomės naudodami „Spotify”, serialus žiūrime „Netflix” platformoje, o neretai susigundome ir viena kita mokama programėle išmaniajam telefonui. Deja, nepaisant teigiamų pokyčių, vis dar nemažos dalies tautiečių kompiuteriuose rastume nelegalias „Windows 10” operacinės sistemos ir „Office” biuro programų kopijas. Mūsų manymu, dabar yra pats tinkamiausias laikas tai pabaigti, nes legalizavimasis šiuo metu itin prieinamas. Taigi, kartu su mūsų partneriu „URcdkey” nusprendėme skaitytojams pasiūlyti ypatingas legalizavimosi sąlygas.

„Windows 10” už kelis kavos puodelius

Prisimenate tuos laikus, kai „Windows” licencija kainuodavo šimtą ar net daugiau eurų, o daugeliu atveju norint legaliai naudotis šia operacine tiesiog labiau apsimokėdavo nusipirkti naują kompiuterį su jau įdiegtais legaliais Windowsais? Pasakysime tik tiek - šie laikai baigėsi.

Dabar „Windows” licencijos aktyvavimo kodą gausite galite gauti už sumą, kurią kai kurie žmonės per kelias dienas išleidžia kavai. 

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą TELEFONAI20 „Windows 10 Home” aktyvacijos kodą įsigysite vos už 10,98 euro.

Naudojantiems kompiuterį darbui rekomenduojame spausti čia ir suvedus tą patį kodą įsigyti „Windows 10 Pro” už 12,32 euro.

Primygtinai rekomenduojame pateikti tikrą ir teisingą savo elektroninio pašto adresą, nes būtent į jį po mokėjimo ir bus atsiųstas licencijos kodas.

„Microsoft Office” - visos biuro programos legaliai

„Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų.

Paspaudę čia ir suvedę nuolaidos kodą TELEFONAI20, naujausią ir pilniausią „Microsoft Office 2019 Professional Plus” įsigysite vos už 28,80 euro.

Tuo metu dėl tam tikrų priežasčių ar įpročių norintys senesnio „Microsoft Office 2016 Professional Plus” turėtų spausti šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę TELEFONAI20, paketą įsigyti už 46,40 euro.

Kartu pirkti apsimoka - „Windows 10” ir „Office” komplektai pigiau 

Visi žinome, jog perkant daugiau pardavėjas bus kur kas sukalbamesnis ir greičiau sutiks pritaikyti nuolaidą. Panašiai yra ir su licencijos kodais - jei nusprendėte tapti legalus iki galo, tikrai sutaupysite kelis eurus.

Paspaudus šią nuorodą ir prieš mokėjimą suvedus nuolaidos kodą TELEFONAI20, „Windows 10 Pro” ir „Office 2019 Professional Plus” komplektą nusipirksite vos už 40 eurų.

Norintys „Windows 10 Pro” ir „Office 2016 Professional Plus”, turėtų spausti čia ir prieš mokėjimą vesti TELEFONAI20 nuolaidos kodą - galutinė kaina sieks 54,98 euro

Kaip jau minėjome, perkant būtina nurodyti galiojantį ir tikrą elektroninio pašto adresą, nes būtent ten ir gausite licencijos kodus.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga