Tokio belaidžių ausinių pasiūlymo dar nebuvo: vos €13,76 už geriausiai klasėje skambantį „Lenovo” produktą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-19
Tokio belaidžių ausinių pasiūlymo dar nebuvo: vos €13,76 už geriausiai klasėje skambantį „Lenovo” produktą
0 Pasidalinimai
1922 Peržiūros

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, greičiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą. Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys - „Lenovo LP1” visiškai belaidės ausinės. Jos ne tik gali pasigirti naujausio Bluetooth 5.0 standarto palaikymu, bet ir kur kas geresne už konkurentų garso kokybe.

Šiuo metu paspaudę šią nuorodą „Lenovo LP1” galite įsigyti vos už 13,76 euro. Į šią kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių mūsų šalyje.

Daugiau apie „Lenovo LP1”

Dauguma pigių visiškai belaidžių ausinių renkasi vieną iš dviejų dizaino kelių - arba begėdiškai kopijuojama „Apple AirPods” išvaizda arba kuriama kažkas panašaus į pigiąsias „Xiaomi AirDots”. Laimė, „Lenovo”, būdama viena didžiausių ir patikimiausių Kinijos technologijų kompanijų, pasielgė sąžiningai ir sukūrė išties akį traukiantį dizainą. Atidarius siaurą ir ilgą, bet dantų siūlo neprimenantį baltą ausinių dėklą išvysime kontrastuojančios spalvos - juodos, pilkos ar raudonos - vidinę dalį.

Ištraukę ausinukus netruksime pastebėti, jog jie turi labai neilgą ir estetiškai atrodantį kotelį ir yra įkišamo į ausis tipo - turi keičiamo dydžio gumines pagalvėlės. Tai jiems leis tvirčiau įsitaisyti jūsų ausyse ir šiek tiek prislopins aplinkos triukšmą.

Gamintoją galima pagirti už tai, jog jis nepataupė naujojo Bluetooth 5.0 standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos. „Lenovo LP1” turi ir automatinio suporavimo funkciją, tad norint klausytis muzikos, kiekvienąkart nereikės jų suporuoti iš naujo - ausinukai automatiškai prisijungs prie telefono, vos tik atidarysite jų dėklo dangtelį.

Kalbant apie Audio kokybę, „Lenovo” skelbia, kad prie šio produkto garso derinimo dirbo net 25 žmonės, buvo sukurtos net 47 skirtingai skambančios ausinių versijų, iš kurių išrinktos tik vienos, o visas technologinis procesas užtruko 18 mėnesių. Tai leido pasiekti HiFi garso kokybę ir sustiprinti žemuosius dažnius, kurie dažniausiai ir nukenčia nebrangiai kainuojančiose ausinėse. Dauguma testavusiųjų sutinka, jog „Lenovo LP1” yra geriausiai skambančios pigios belaidės ausinės.

„Lenovo LP1” integruotas mikrofonas turi pašalinio garso slopinimo funkciją, todėl jūsų pašnekovas jus girdės geriau, o ant ausinių esanti liečiamoji zonas leis sustabdyti muziką ar atsiliepti į skambutį (patogu vairuojant, jei jūsų automobilyje nėra laisvų rankų įrangos).

Pereinant prie baterijos, čia mūsų laukia dvi geros žinios - USB-C standarto įkrovimo jungtis, kuri leis naudoti tą patį įkrovimo laidą, kaip ir jūsų išmaniajam telefonui. Antra gera žinia - solidi 9-12h veikimo trukmė.

Taigi, nepraleiskite šio puikaus pasiūlymo. Primename, kad šiuo metu paspaudę šią nuorodą „Lenovo LP1” galite įsigyti vos už 13,76 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas, o maža prekės vertė padės išvengti bet kokių mokesčių mūsų šalyje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Apple prisipažino ribojanti senų „iPhone“ darbo spartą Autorius: Lukas Snarskis
Patarimas
Gavote dovanų išmanųjį telefoną? 10 patarimų, ką su juo daryti pirmiausia Autorius: Pranešimas spaudai
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Dar vienas išmanusis telefonas su „išpjova“ – „Oukitel U18“ pasirodys mėnesio pabaigoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išmaniųjų „Android“ telefonų su 3D veido atpažinimo sistema dar teks palaukti Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga