Tokio laikrodžio dar nematėte: „Ticwris Max S“ gali pakeisti Jūsų telefoną, o jo kaina nustebins daugelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-27
Tokio laikrodžio dar nematėte: „Ticwris Max S“ gali pakeisti Jūsų telefoną, o jo kaina nustebins daugelį
0 Pasidalinimai
2039 Peržiūros

Daugelis tikriausiai dar pamena laikus, kai Kinijos parduotuvėse buvo galima įsigyti įvairių telefonų su TV imtuvais ar panašių, žaislus primenančių, produktų. Tokios dienos jau praeityje ir dabar kinai gali pasiūlyti ne tik pigių, tačiau ir kokybiškų produktų. Šiandien mūsų akį patraukė kompanijos „Ticwris“ išmanusis laikrodis, kuris gali tapti puikia alternatyva išmaniajam telefonui.

Internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ parduodamas „Ticwris Max S“ išmanusis laikrodis labai panašus į laikrodžio ir telefono hibridą, kuris gali atlikti abiem prietaisams būdingas pagrindines funkcijas ir dar daugiau. Šiuo metu produktas parduodamas už 129 eurus, o už papildomus 12,90 euro Jūs galite pasirinkti ir EU Priority Line siuntimą. Norėdami įsigyti šį šedevrą – spauskite čia, o žemiau rasite daugiau informacijos apie tai ką siūlo „Ticwris“.

Vien žvelgiant į šio išmaniojo laikrodžio nuotraukas, nesunku suprasti, kad tai labai nestandartinis sprendimas. „Ticwris Max S“, bent jau mums, primena nedidelį išmanųjį telefoną, kurį galima dėvėti ant rankos. Šis laikrodis pasižymi 2,4 colių įstrižainės ekranu su HD raiška, o taip pat turi ir ganėtinai nedidelius rėmelius, todėl tuo pačiu ir nėra itin didelis bei turėtų būti patogiai nešiojamas ant Jūsų riešo.

Išmanusis laikrodis veikia su „MediaTek MT6739“ procesoriumi, kurį galima rasti ir tokių gamintojų kaip „Samsung“, „Huawei“ ar LG išmaniuose telefonuose. Negana to, „Max S“ modelis turi 3GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, o jame įdiegta „Android 7.1.1“ operacinės sistemos versija. Nors tai ir nėra naujausia „Google“ sukurtos platformos versija, tačiau ji puikiai pritaikyti šiam laikrodžiui. Čia Jūs rasite visas „Google“ programėles, o taip pat galėsite jas ir parsisiųsti patys.

„Ticwris“ su šiuo produktu neabejotinai bando pasiūlyti alternatyvą išmaniajam telefonui, o tai lemia ir tai, kad „Ticwris Max S“ palaiko 4G ryšį. Tai reiškia, kad į šį laikrodį Jūs galėsite įdėti savo SIM kortelę bei atlikti ne tik skambučius ar bendrauti su draugais „Messenger“ programėlėje, bet ir naršyti internete, klausyti muzikos ir pan. Įdomu ir tai, kad laikrodis turi dvi kameras – šoninėje briaunoje įmontuota 8 MP kamera, o priekinėje – 2 MP kamera, kuri bus naudinga vaizdo pokalbių metu.

Verta paminėti ir tai, jog „Ticwris Max S“ pasižymi IP67 saugumo sertifikatu, kas rodo šio išmaniojo laikrodžio atsparumą dulkėms ir vandeniui. Žinoma, su juo maudytis nerekomenduojame, tačiau lietus tikrai nebus didelė grėsmė šiam produktui. Dar viena puiki įrenginio savybė – 2000 mAh talpos baterija. Gamintojo teigimu, pilno įkrovimo Jums turėtų pakakti maždaug 40 valandų, o jeigu neketinate laikrodžiu naudotis itin intensyviai – pilno įkrovimo gali pakakti ir 60 valandų.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ išmanusis laikrodis parduodamas už 129 eurus, o už papildomus 12,90 euro Jūs galite pasirinkti ir EU Priority Line siuntimą. Norėdami įsigyti šį šedevrą – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga