Tokio pasiūlymo praleisti negalima: elektrinis paspirtukas iš Vokietijos už mažiau nei 150€!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-10-21
Tokio pasiūlymo praleisti negalima: elektrinis paspirtukas iš Vokietijos už mažiau nei 150€!
0 Pasidalinimai
8532 Peržiūros

Vasara jau baigėsi, o artėjant žiemos sezonui – puiki galimybė pasiruošti kitų metų šiltajam sezonui. Elektriniai paspirtukai yra neatsiejama daugelio mūsų vasaros transporto priemonė, o dabar itin palankus metas įsigyti vieną ir Jums. Ieškote pigaus varianto? Mes turime Jums specialų pasiūlymą!

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ Jūs galite įsigyti itin pigų „E9“ elektrinį paspirtuką vos už 143,64 euro. Būtina paminėti ir tai, jog ši transporto priemonė atkeliauja iš Vokietijos, o pristatymas – nemokamas. Tiesa, tai yra ribotą kiekį prekių turintis pasiūlymas, todėl norintys įsigyti – turėtų nedelsti. Įsigyti šį paspirtuką galite paspaudę čia, o žemiau rasite daugiau informacijos.

Nors šio elektrinio paspirtuko kaina kur kas mažesnė nei konkurentų, visiškai nepanašu, kad gamintojas būtų paaukojęs kokybę kainos labui. „E9 8inch” pasižymi akį traukiančiu dizainu, bet kartu yra ir labai tvirtas. Paspirtuko gamybai naudojamas atsparus aliuminio lydinys leis važiuoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis be baimės sulaužyti ar deformuoti šią dviratę transporto priemonę.

Tiesa, aliuminis turi ir kitą privalumą – lengvumą. „E9 8inch” sveria vos 7,9 kg ir todėl labai ženkliai lenkia net 12,5kg svorio konkurentą iš „Xiaomi”. Dėl to šį pigų paspirtuką be vargo transportuosite automobiliu, autobusu ar reikalui esant užsinešite į aukštai įsikūrusį biurą ar butą. Atsparumas nesibaigia aliuminio lydiniu – „E9 8inch” pagamintas taip, kad jokie laidai nebūtų pasiekiami iš išorės, todėl nereikės jaudintis dėl užklupusio lietaus.

Kaip ir analogiški produktai, maksimalus leidžiamas paspirtukininko svoris yra 100kg, kas yra kur kas daugiau nei sveria vidutinis lietuvis. Važiavimo komfortą užtikrina tylus variklis, neslystantis pedalas, reguliuojamas vairo aukštis bei smūgiams atspari spyruoklė. Pėdoms skirta aikštelė padengta specialia neslystančia ir lengvai valoma danga. Kalbant apie ratus, kaip galima spėti iš produkto pavadinimo, naudojamos 8 colio pradūrimui atsparios padangos su neslystančiu protektoriumi, garantuojančiu galimybę važiuoti net ir šlapiu asfaltu.

„E9 8inch” labai lengvai paruošiamas kelionei – vairas atlenkiamas itin greitai, o nuvykus į tikslą iki 86 * 32 * 13.5cm matmenų susilankstantis paspirtukas leis jį lengvai transportuoti.

Visgi svarbiausia išsiaiškinti su važiavimu tiesiogiai susijusią informaciją. „E9 8inch” vienu įkrovimu gali nuvažiuoti 8km, bet tikslus atstumas priklauso ir nuo važiavimo greičio. Beje, jis siekia 12km/h, kas neskamba kaip daug, bet daugumai yra daugiau nei pakankama. Tylus elektros variklis pasižymi 150W galia, o baterija – 2600mAh.

Taigi, kaip jau supratote, „E9 8inch” yra tiesiog idealiai subalansuotas miesto žmogui. Lengvas ir tvirtas korpusas bei 8km siekiantis kelionės atstumas yra tai, ko visiškai pakanka daugeliui mūsų. Vis dėlto geriausia dalis tai, jog 143,64 euro siekianti kaina leidžia paspirtuką pirkti per daug nesvarsčius ir vietoje vieno brangaus paspirtuko įsigyti 2 – sau ir antrajai pusei arba po vieną dviem nuolat dėl daiktų besipešantiems vaikams.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga