TOP5 itin pigūs „Xiaomi“ išmanieji telefonai – geros kainos net flagmanams

Paskelbė:   Redakcija | 2019-08-14
0 Pasidalinimai
24 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ geriausiai yra žinoma dėl savo nebrangių išmaniųjų telefonų. Šio gamintojo produkcija išsiskiria žema kaina iškart po įrenginio pristatymo, tačiau su laiku kainos krinta dar labiau.

Šiandien atrinkome Jums penkis „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus, kuriuos galite įsigyti už itin patrauklią kainą. Žinoma, tai nėra patys naujausi įrenginiai, tačiau jie vis dar yra pakankamai geri, jog būtų verti ir Jūsų dėmesio.

„Xiaomi Redmi Note 5“

„Redmi Note 5“ pasižymi 5,99 colių įstrižainės ekranu, kuris dengia kone visą priekinę išmaniojo telefono dalį bei išsiskirs 18:9 ekrano kraštinių santykiu. Išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriumi, o jo stabilų veikimą užtikrins pasirinktinai 3 GB arba 4 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB arba 64 GB vidinės (ROM) atminties.

„Xiaomi Redmi Note 5“ taip pat turi 12 MPx raiškos vaizdo jutiklį nugarėlėje su dviguba LED blykste, o po ja rasime ir pirštų antspaudų jutiklį. Priekinėje išmaniojo telefono dalyje rasime 5 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys veikia su „MIUI 9“ vartotojo sąsajos versija, kuri sukurta pagal „Android Nougat“ operacinės sistemos versiją. Pačio telefono veikimą palaikys talpi 4000 mAh talpos baterija.

„Redmi Note 5“ su 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties dabar kainuoja 116,12 euro ir šį pasiūlymą rasite paspaudę šią nuorodą.

Pocophone F1

„Poco F1“ pasižymi 6,18 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška bei veikia, su jau minėtų, „Snapdragon 845“ procesoriumi. Flagmano specifikacijomis išsiskiriantis įrenginys taip pat turi 6 GB operatyviosios (RAM) bei pasirinktinai 64 GB arba 128 GB vidinės atminties.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime 12,2 MPx raiškos ir 5 MPx raiškos vaizdo jutiklius, o priekinėje dalyje įmontuota kamera su 20 MPx raiškos vaizdo jutikliu. „Xiaomi Pocophone F1“ veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija, o telefone sukasi „MIUI 9.5“ vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.0 Oreo“ operacinės sistemos versiją.

Šiuo metu versija su 64 GB vidinės atminties Jūs galite įsigyti vos už 228,68 euro ir tai turbūt yra geriausias pasiūlymas kurį galima rasti. „Pocophone F1“ įsigyti galite paspaudę čia.

„Xiaomi Mi A2 Lite“

„Xiaomi Mi A2 Lite“ pasižymi 5,84 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia dėka „Qualcomm Snapdragon 625“ procesoriaus. Stabiliu įrenginio veikimu rūpinasi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties, o telefoną energija aprūpina 4000 mAh talpos baterija.

Kaip jau minėjome, didžiausias šio išmaniojo telefono privalumas – švari „Android“ operacinė sistema. „Xiaomi Mi A2 Lite“ kaina šiuo metu siekia vos 121,48 euro, o jį įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

„Xiaomi Mi A2“

Išmanusis telefonas pasižymi 5,99 colio įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška bei veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi. Stabilų „Mi A2“ modelio veikimą užtikrina 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės atminties. Įrenginį energija aprūpina 3010 mAh talpos baterija.

Taip pat verta atkreipti dėmesį, jog „Xiaomi Mi A2“ turi ne tik aukštesnės klasės specifikacijas, tačiau neturi ekrano išpjovos. Žinoma, tai skonio reikalas, tačiau ne visiems vartotojams išpjovos sprendimas yra priimtinas. Tačiau sunku būtų nesutikti, jog šio įrenginio kaina – puiki. Dabar jis kainuoja tik 157,21 euro, o įsigyti jį galite paspaudę čia.

„Xiaomi Redmi 6A“

5,45 colių įstrižainės ekranu išsiskiriantis šis biudžetinės klasės išmanusis telefonas taip pat turi dvi kameras – nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos, o priekinėje dalyje 5 MPx raiškos jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. „Xiaomi Redmi 6A“ nugarėlėje taip pat rasime ir dvigubą LED blykstę.

„Redmi 6A“ modelis veikia su MIUI vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.0 Oreo“ operacinę sistemą. Kaip didelį privalumą būtų galima paminėti ir talpią 3000 mAh bateriją. Dabar šį išmanųjį telefoną galima įsigyti vos už 68,78 euro, o pasiūlymą su tokia kaina rasite paspaudę čia.


Parašyti komentarą