Ultragarsinis dantų šepetėlis už 7 eurus? Taip, mes galime tai pasiūlyti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-22
Ultragarsinis dantų šepetėlis už 7 eurus? Taip, mes galime tai pasiūlyti
0 Pasidalinimai
454 Peržiūros

Pirmieji elektriniai dantų šepetėliai Jungtinėse Amerikos Valstijose išpopuliarėjo dar septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje. Tokį, rodos, visiems įprastą daiktą elektrifikavę inžinieriai tikėjosi į mūsų kasdienybę įnešti šiek tiek daugiau efektyvumo ir išmanumo - tuo metu vykdyti tyrimai įrodė, jog vos 45 sekundes trukusi dantų valymo elektriniu šepetėliu procedūra buvo tokia pat efektyvi kaip tuo metu odontologų rekomenduojamas 3 minučių valymas įprastu įnagiu.

Deja, įmantrūs elektriniai šepetėliai dėl didelės kainos ir brangesnės eksploatacijos nepajėgė užvaldyti pasaulio. Visgi pigios elektronikos tėvynė Kinija revoliucionavo ne tik išmaniųjų telefonų ar kompiuterių rinką, tačiau sugebėjo daugybe kartų sumažinti ir tokių, rodos, mažiau populiarių prietaisų kainą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą L56D76FE87A27001, pažangiausios ultragarsinės technologijos „2020 New Electric Toothbrush” dantų šepetėlį su papildomomis keturiomis galvutėmis galite įsigyti vos už 6,92 euro. Siuntimas įskaičiuotas į kainą, o maža prekės vertė leis nesijaudinti dėl mokesčių mūsų šalyje.

Daugiau apie „2020 New Electric Toothbrush”

„2020 New Electric Toothbrush” gali pasigirti minimalistiniu, bet labai dailiu dizainu. Storas kotelis ergonomiškai užapvalintas, kad geriau gulėtų delne, o galvutę su koteliu jungia blizgus auksinis žiedas. Akivaizdu, jog šis produktas visiškai nebijo vandens.

Dantų šepetėlis, kaip ir minėjome, naudoja pažangiausią ultragarsinę technologiją, kurios veikimas yra paprastas, bet labai efektyvus. Kotelyje sumontuotas elektrinis varikliukas sukuria aukšto dažnio vibraciją, kuri perduodama į šepetėlio galvutę. Tai jūsų burnoje sukuria nedidelius vandens burbuliukus, išvalančius tarpdančius ir kitas sunkiai įprastu valymo įrankiu prieinamas burnos vietas. Taip pat jie kur kas geriau nuvalo kavos dėmes ir saldžių produktų liekanas nuo jūsų dantų.

„2020 New Electric Toothbrush” pasiekiamas net 42000 vibracijų per minutę skaičius yra maždaug 100 kartų didesnis nei sugebėtumėte ranka judinti įprastą šepetėlį. Kadangi tokia stipri vibracija pirmąkart valant dantis su šiuo šepetuku gali būti nemaloni, gamintojas leidžia pasirinkti švelnesnį režimą - tai padarysite vos pora vienintelio ant korpuso esančio mygtuko paspaudimų. Iš viso yra 6 parinktys, įskaitant pradedančiųjų ir švelnų bei dantenų masažo ir poliravimo režimus.

Kitas privalumas, kodėl verta įsigyti elektrinį dantų šepetėlį - ideali valymo laiko kontrolė. Turbūt daugelis mūsų žino, jog rekomenduojama dantų valymo trukmė siekia 2 minutes, tačiau kiek iš mūsų tiksliai sekame laiką, kol atliekame šį kasdienį procesą? „2020 New Electric Toothbrush” užprogramuotas trumpam išsijungti kas 30 sekundžių, kai išvalote vieną iš keturių burnos zonų (kairę ir dešinę apatinio bei viršutinio žandikaulio puses) ir galutinai nustoti veikti po 2 minučių, tad visada būsite tikri, jog dantis valote būtent tiek, kiek reikia. Jei labai skubate, ne bėda - išjungti šepetėlį galėsite ir rankiniu būdu.

Tai kokie gi to ultragarsinio šepetėlio privalumai? Visų pirma, daug geriau nuvalomos apnašos ir užkertamas kelias dantų akmenų formavimuisi - galėsite rečiau lankytis pas burnos higienistą. Kitas pliusas - gamintojas skelbia, kad vos po 7 dienų stipriai sumažės dantenų kraujavimas. Na, o paskutinis daugeliui aktualiausias aspektas - daug efektyvesnis balinimas. Poliravimo režimas kartu su specialiomis anglies sudėtyje turinčiomis priemonėmis turėtų padėti pasiekti puikių rezultatų.

Kitas daugeliui skaitytojų rūpimas klausimas - baterijos galimybės. Gamintojas deklaruoja, jog vienu įkrovimu šepetėlis veiks iki 60 dienų, o jo akumuliatoriui išsikrovus, jį įkrausite įprastu USB laidu. Tai labai puikios žinios, jei norėtumėte „2020 New Electric Toothbrush” pasiimti į kelionę.

Taigi, rekomenduojame nepraleisti galimybės tokia nedidele kaina įsigyti produktą, kurio analogai dar visai neseniai kainavo mažiausiai 10 kartų daugiau. Tai ne tik proga stipriai pagerinti burnos higieną ir nudžiuginti savo odontologą ?, bet ir praktiška dovana artėjančioms šventėms.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą L56D76FE87A27001, pažangiausios ultragarsinės technologijos „2020 New Electric Toothbrush” dantų šepetėlį su papildomomis keturiomis galvutėmis galite įsigyti vos už 6,92 euro. Siuntimas įskaičiuotas į kainą, o maža prekės vertė leis nesijaudinti dėl mokesčių mūsų šalyje.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Blackview A7“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Doogee BL7000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga