Vasarai pasiruoškite jau dabar: įsigykite „Xiaomi“ sukurtą elektrinį dviratį su nemokamu pristatymu iš Europoje esančių sandėlių

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-05
Vasarai pasiruoškite jau dabar: įsigykite „Xiaomi“ sukurtą elektrinį dviratį su nemokamu pristatymu iš Europoje esančių sandėlių
0 Pasidalinimai
287 Peržiūros

Kinijos kompanijos „Xiaomi“ pristatinėti tikriausiai nereikia. Šis gamintojas puikiai yra žinomas dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų, o dauguma tikriausiai esate bandę ir jų robotus siurblius ar elektrinius paspirtukus. Tačiau ar žinojote, kad šis Kinijos milžinas kuria ir elektrinius dviračius?

Artėjant vasarai – puiki proga papildyti savo vasariško inventoriaus opcijas ir naujutėliu elektriniu dviračiu. „Xiaomi HIMO C20“ yra puikus pasirinkimas ieškantiems kokybiško ir sąlyginai nebrangaus produkto. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šį elektrinį dviratį dabar galima įsigyti už 680,35 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 4T8HGBBZ. Didžiausias privalumas – dviratis atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl pristatymas bus greitas, o ir papildomų mokesčių mokėti nereikės. Norėdami įsigyti šį dviratį – spauskite čia.

„HIMO C20” dizainas yra užpatentuotas ir pasižymi lengvu, sulankstomu 20 colių rėmu, suteikiančių stabilumo važiuojant. Jei nuspręsite dviratį kažkur transportuoti, apsidžiaugsite sužinoję, jog susilanksto ne tik rėmas, bet ir vairo rankenos, o nedidelis 21,1kg svoris užtikrins, jog bekilnodami šį daiktą neįsigysite stuburo išvaržos.

Taip, „Xiaomi” gamina ir dviračius: šiandien juos įsigysite už ypatingą kainą

Beje, „Xiaomi” dizaineriai sugalvojo labai įdomią funkciją – ištraukę dviračio sėdynę, galėsite ją panaudoti kaip pompą pripūsti padangoms. Taigi, galėsite būti ramūs, jog neliksite stovėti nežinia kur, išsileidus padangai.

„C20” siūlo 2 skirtingus važiavimo režimus – 100% paremtą dviratininko fizine jėga ir padedamą elektros motoro. Rėme paslėpta 10Ah baterija garantuos net 80km siekiantį nuvažiuojamą atstumą, o galingas 250W elektros motoras – iki 25km/h greitį. Apie greitį ir baterijos įkrovą praneš ant vairo sumontuotas ekranas.

Kita vertus, elektros motoro buvimas tikrai nereiškia, jog „HIMO C20” nėra visavertis dviratis. 6 bėgių „Shimano” sistema, paremta priekyje ir gale esančiais krumpliaračiais, leis dviračiu kopti į įkalnes ir tinkamai pasirinkti mynimo pasipriešinimą. Be to, kadangi visi dviračio komponentai atitinka „IPX5” atsparumo standartą, nereikės baimintis, jei jums bevažiuojant užklups lietus.

„Xiaomi” jos produktų saugumas visada buvo didelis prioritetas. Ne veltui „HIMO C20” buvo aprūpintas 4m šlapio stabdymo stabdžiu ant galinio ir net 6m ant priekinio rato. Taip pat dviračio priekyje ir gale sumontuoti LED žibintai, tad neturėsite jokių rūpesčių planuodami romantišką pasivažinėjimą vakare.

Pratęsiant saugumo temą, Kinijos milžinas elektrinę transporto priemonės dalį apsaugojo nuo per didelės įtampos, perkrovimo, trumpojo jungimo bei temperatūros pokyčių. Taip pat įdiegtos tokios funkcijos kaip automatinis išsijungimas ir įtampos lygio suvienodinimas.

Apibendrindamas galiu daryti išvadą, jog „Xiaomi” su „HIMO C20” tik dar vieną kartą įrodė, kodėl jai pavyksta pasiekti tokių puikių rezultatų. Kokybiška elektrinė transporto priemonė, galinti vienu įkrovimu nuvažiuoti net 80km, ir kainuojanti mažiau už kokybišką tradicinį dviratį yra tikras saldainiukas didmiesčių gyventojams, ieškantiems kažko rimčiau nei elektrinis paspirtukas, bei tiems, kas jau seniai ieškojo nuosaikiai įkainoto elektrinio dviračio.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šį elektrinį dviratį dabar galima įsigyti už 680,35 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą 4T8HGBBZ. Didžiausias privalumas – dviratis atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl pristatymas bus greitas, o ir papildomų mokesčių mokėti nereikės. Norėdami įsigyti šį dviratį – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga