Visada norėjote „Huawei Watch GT” laikrodžio? Atsirado daug pigesnė alternatyva

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-20
Visada norėjote „Huawei Watch GT” laikrodžio? Atsirado daug pigesnė alternatyva
0 Pasidalinimai
2093 Peržiūros

„Huawei Watch GT” laikrodis prieš metus tapo tikru hitu, stilingame korpuse pasiūlęs visas reikalingiausias funkcijas ir konkurentus toli už nugaros paliekančią ištvermę. Deja, beveik 200 eurų siekusi pradinė kaina tenkino toli gražu ne visus vartotojus. Į tai dėmesį atkreipė kitos kompanijos - Kinijos gamintojas „Senbono” pristato „Senbono S80” laikrodį, kuris siūlo panašų į „Huawei” gaminio dizainą už keliskart mažesnę kainą, o dabar jį galima nusipirkti dar geresnėmis sąlygomis.

Paspaudę šią nuorodą „Senbono S80” įsigysite vos už 21,92 euro. Į šią kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą, o maža prekės vertė garantuos tai, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „Senbono S80”

Vienas didžiausių „Senbono S80” privalumų - solidus klasikinis dizainas. Apvali forma ir tacheometro skaičius turintis rėmelis aplinkinius netgi gali priversti supainioti jį su įprastu laikrodžiu. Tačiau kokybė gražiu veideliu nesibaigia - itin plonas korpusas pagamintas iš metalo, o priekinė dalis padengta lenktu stiklu. Įrenginys gali pasigirti ir IP68 atsparumu vandeniui, tad galėsite maudytis jo nenusiimdami ir visiškai nesirūpinti jo saugumu.

„Senbono S80” taip pat leidžia lengvai keisti apyrankes, todėl vartotojui siūlomi keli jų variantai - odos imitacijos, silikono arba metalo. Silikoninis dirželis geriausiai tik fiziškai aktyviems žmonėms, metalinis - mėgstantiems stilių, o odos imitacija bus tarsi tarpinis variantas. Žodžiu, pirkėjas ras sau tinkamą variantą.

Gamintojas, kurdamas šį modelį, daug dėmesio skyrė ekranui - čia montuojamas ne koks pikseliuotas juodai baltas ekranėlis, kurį esame pratę matyti pigiuose kiniškuose išmaniuosiuose laikrodžiuose, o liečiama ir spalvota 1,3 įstrižainės TFT matrica, kurios raiška siekia 240x240 pikselių. „Senbono S80” dizainą papildo ir nemažas kiekis dailių laikrodžio ciferblatų, kuriuos keisti galėsite kada panorėję ir taip ilgai džiaugtis nepasenusia išvaizda.

„Senbono” didžiuojasi, kad jų naujiena geba sekti net daugybę fizinių veiklų, įskaitant bėgimą, ėjimą, važiavimą dviračiu ir pan. Laikrodis taip pat skaičiuoja pulsą, sudegintas kalorijas ir netgi kraujospūdį.

Sporto informaciją patogiai matyti galėsite specialioje aplikacijoje, kuri suderinama tiek su Android, tiek su „iPhone” telefonais. Ji taip pat suteiks daugybę išmanių funkcijų. Pavyzdžiui, ant riešo matysite pranešimus iš telefono ar sekti savo miego duomenis. Laikrodis taip pat gali veikti kaip malonus ir neerzinantis žadintuvas. Beje, ryšys su išmaniuoju bus patikimas ir naudos nedaug energijos, kadangi „Senbono S80” palaiko naująją Bluetooth 5.0 technologiją.

Iš privalumų galima paminėti ir gerą ištvermę. Gamintojo teigimu, vienu įkrovimu, įprastai naudojant, „Senbono S80” veiks 5-7 dienas, o tiesiog įjungtas prietaisas ištvers net 30 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Senbono S80” įsigysite vos už 21,92 euro. Į šią kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą, o maža prekės vertė garantuos tai, kad nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Huawei P11“ turėtų pasižymėti įspūdingų duomenų kameromis, o pristatymas planuojamas „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausi „Huawei“ flagmanai turėtų pasižymėti net trimis „Leica“ kameromis nugarėlėje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Android Oreo“ atnaujinimai pasirodė ir „Huawei P10“ bei „Huawei P10 Plus“ telefonams Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Internete pasklido ganėtinai tikroviškos „Huawei P20“ išmaniojo telefono nuotraukos Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos milžinė „Huawei“ nusitaikė į biudžetinių įrenginių rinką Autorius: Admin
Naujiena
„Huawei Mate 10 Pro“ sulaukė žurnalo „Android Authority“ pripažinimo Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga