Visada norėjote „Huawei Watch GT” laikrodžio? Atsirado daugiau nei 3 kartus pigesnė alternatyva

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
Visada norėjote „Huawei Watch GT” laikrodžio? Atsirado daugiau nei 3 kartus pigesnė alternatyva
0 Pasidalinimai
3484 Peržiūros

„Huawei Watch GT” laikrodis prieš metus tapo tikru hitu, stilingame korpuse pasiūlęs visas reikalingiausias funkcijas ir konkurentus toli už nugaros paliekančią ištvermę. Deja, beveik 200 eurų siekusi pradinė kaina tenkino toli gražu ne visus vartotojus. Į tai dėmesį atkreipė kitos kompanijos - Kinijos gamintojas „Kospet” pristato „Kospet Magic 2” laikrodį, kuris siūlo praktiškai visas „Huawei” gaminio funkcijas ir dizainas už keliskart mažesnę kainą, o dabar jį galima nusipirkti dar geresnėmis sąlygomis.

Paspaudę šią nuorodą „Kospet Magic 2” įsigysite vos už 28,16 euro, į šią kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą (norėdami mokėti būtent tokią sumą, mokėjimo lange nuimkite varnelę nuo „Shipping Guarantee”).

Taip pat gamintojas iki liepos 5 dienos organizuoja specialią akciją, kai pirmus du laikrodžius per dieną, įvedus nuolaidos kodą MAGIC2$0.99, galima įsigyti už vos keliadešimti euro centų. Akcijos puslapį rasite paspaudę čia.

Daugiau apie „Kospet Magic 2”

Vienas didžiausių „Kospet Magic 2” privalumų - solidus klasikinis dizainas. Apvali forma ir tacheometro skaičius turintis rėmelis aplinkinius netgi gali priversti supainioti jį su įprastu laikrodžiu. Tačiau kokybė gražiu veideliu nesibaigia - korpusas pagamintas iš metalo, o priekinė dalis padengta lenktu stiklu. Įrenginys gali pasigirti ir IP67 atsparumu vandeniui.

„Kospet Magic 2” taip pat leidžia lengvai keisti apyrankes, todėl dėžutėje atkeliauja net su dviem skirtingais silikoniniais didželiais - tamsiai žaliu ir juodu, kurio apatinė dalis raudona.

Gamintojas, kurdamas šį modelį, daug dėmesio skyrė ekranui - čia montuojamas ne koks pikseliuotas juodai baltas ekranėlis, kurį esame pratę matyti pigiuose kiniškuose išmaniuosiuose laikrodžiuose, o kokybiška „BOE” gamintojo matrica, kurios raiška siekia 320x320 pikselių. Na, o kad viską matytumėte iš visų pusių, ekrano matymo kampas siekia 178 laipsnius.

„Kospet Magic 2” dizainą papildo ir nemažas kiekis dailių laikrodžio ciferblatų, kuriuos keisti galėsite kada panorėję ir taip ilgai džiaugtis nepasenusia išvaizda.

„Kospet” didžiuojasi, kad jų naujiena geba sekti net 30 fizinių veiklų - daugiau nei dvigubai daugiau, nei artimiausi jų konkurentai. Be tokios klasikos kaip bėgimas, plaukimas, važiavimas dviračiu ar svorių kilnojimas, čia rasime ir tokią egzotiką kaip boulingas, biliardas, badmintonas, joga ar pilatesas. Laikrodis taip pat skaičiuoja pulsą, kraujo prisotinimą deguonimi ir netgi kraujospūdį.

Sporto informaciją patogiai matyti galėsite specialioje „WearFit” telefono aplikacijoje, kuri suderinama tiek su Android, tiek su „iPhone” telefonais. Ji taip pat suteiks daugybę išmanių funkcijų. Pavyzdžiui, ant riešo matysite pranešimus iš telefono ar sekti savo miego duomenis. Laikrodis taip pat gali veikti kaip malonus ir neerzinantis žadintuvas.

Iš privalumų galima paminėti ir gerą ištvermę. Gamintojo teigimu, vienu įkrovimu, įprastai naudojant, „Kospet Magic 2” veiks 5-7 dienas, o tiesiog įjungtas prietaisas ištvers net 30 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą „Kospet Magic 2” įsigysite vos už 28,16 euro, į šią kainą įskaičiuotas siuntimas į Lietuvą (norėdami mokėti būtent tokią sumą, mokėjimo lange nuimkite varnelę nuo „Shipping Guarantee”).


Parašyti komentarą