Visada norėjote „Samsung” laikrodžio? Atsirado keliskart pigesnė alternatyva

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-30
Visada norėjote „Samsung” laikrodžio? Atsirado keliskart pigesnė alternatyva
0 Pasidalinimai
1569 Peržiūros

Banggood

„Samsung Galaxy Watch Active” pernai tapo tikru hitu, pasiūlęs visas reikalingiausias funkcijas itin stilingame korpuse ir apžvalgininkams palikęs tokį gerą įspūdį, jog imtas vadinti „Apple Watch” Android telefonams. Visgi šis stileiva dėl savo didokos kainos buvo prieinamas toli gražu ne visiems norintiems. Į tai dėmesį atkreipė kitos kompanijos - vienas garsiausių Kinijos išmaniųjų laikrodžių gamintojas „LEMFO” pristato „LEMFO SG2”, kuris siūlo praktiškai visas „Samsung” gaminio funkcijas ir dizainas už keliskart mažesnę kainą, o dabar jį galima nusipirkti dar geresnėmis sąlygomis.

Paspaudę šią nuorodą šiuo metu „LEMFO SG2” galite įsigyti vos už 55,90 euro, kas yra daugiau nei triskart pigiau nei prašoma už naujausią „Galaxy Watch Active 2”. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas siuntimas.

Daugiau apie „LEMFO SG2”

Pagrindinis „LEMFO SG2” pardavimo argumentas yra tai, kad jis atrodo kone identiškai „Samsung Galaxy Watch Active 2”. Apvalus blizgus aliuminio korpusas, ypatingo dizaino nugarėlė ir dėvėjimuisi atspari keičiama silikoninė apyrankė - it iš akies luptas „Samsung” gaminys. Prie to taip pat prisideda du nedidelis mygtukai dešiniajame šone. Sveikintina ir tai, jog korpusas turi IP68 sertifikatą, garantuojantį atsparumą vandeniui.

Labai džiugu, kad kinai neptaupė ir kokybiškam ekranui. „LEMFO SG2” pasižymi 1,19 colio įstrižainės apvalia AMOLED matrica, kurios raiška siekia net 390x390. Tokia rezoliucija ir spalvinga AMOLED technologija garantuos, jog viskas ekrane tiesiog glostys akį, o laikrodžio veideliai atrodys itin tikroviškai. Beje, jie labai panašūs į tuos, kuriuos siūlo „Galaxy Watch Active”. Ekrano stiklas taip pat švelniai lenktas, kas sustiprina estetinį įspūdį.

„LEMFO SG2” patiks tiems, kas yra fiziškai aktyvūs. Laikrodis geba sekti įvairias sportines veiklas, skaičiuoti kalorijas, nubėgtą, nuvažiuotą ar nuplauktą atstumą ir, svarbiausia, tiksliai matuoti pulsą. Prie to galima paminėti ir šiuo metu labai išpopuliarėjusį kraujo prisotinimo deguonimi nustatymą bei elektrokardiogramą. Taip, nesuklydome, „LEMFO SG2”, kaip ir keliskart brangesni „Apple Watch” ar „Samsung Galaxy Watch Active 2” gali aptikti širdies ritmo sutrikimus. Kita vertus, šiuo įrenginiu džiaugsis ir ne tokie aktyvūs vartotojai. Laikrodis seka žingsnius, sudegintas kalorijas ir primena apie per ilgą užsisėdėjimą.

Tačiau „LEMFO SG2” siūlo ir daugybe kitų naudingų funkcijų. Prijungtas prie telefono per specialią aplikaciją, jis atvaizduos pranešimus, leis atsiliepti į skambutį, perjungti dainą, veikti kaip išmaniojo kameros pultelis, rodyti orų prognozę, veikti kaip malonus žadintuvas ir sekti miegą. Žinoma, yra ir įprastos laikrodžio funkcijos - laikmatis ir chronometras.

Vis dėlto didžiausią įspūdį mums paliko faktas, jog kinai „LEMFO SG2” sugebėjo aprūpinti magnetiniu belaidžiu įkrovikliu. Taigi, daugiau jokių erzinančių varinių kontaktų ir nepatikimų įkroviklių. Kalbant apie baterija, jos ištvermė išties neprasta - vidutiniu naudojimo režimu, akumuliatorių įkrauti reikės tik po 10 dienų.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą šiuo metu „LEMFO SG2” galite įsigyti vos už 55,90 euro, kas yra daugiau nei triskart pigiau nei prašoma už naujausią „Galaxy Watch Active 2”. Į kainą įskaičiuotas ir nemokamas siuntimas.

Na, ir jei jau tikrai apsispręsite pirkti šį laikrodį, nepamirškite ir savo antrosios pusės. Gamintojas apie tai apdairiai pagalvojo ir greta konservatyvios juodos spalvos siūlo baltą bei auksinę (kažkodėl pavadintą „Light Coral”), kurios patiks dailiosios lyties atstovėms.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išleista pigesnė „Oppo R15“ versija - „Oppo A3“ Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
Nuomonė: ar rinkoje atsirado rimtas konkurentas „flagmanų žudiku“ vadinamam „OnePlus 6“? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” ruošia dar 2 naujus telefonus su sulankstomais ekranais Autorius: Ignas Petrikonis
Naujiena
„Samsung” ruošiasi pristatyti „Xcover 4“ įpėdinį Autorius: Žilvinas Degutis
Naujiena
„Samsung” kuria į ritinėlį susukamą telefoną Autorius: Ignas Petrikonis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga