„Xiaomi” 10 metų sukakties proga rengia įspūdingą išpardavimą: „Mi Band 5” perpus pigiau, kainos tiesiog gniaužia kvapą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-14
„Xiaomi” 10 metų sukakties proga rengia įspūdingą išpardavimą: „Mi Band 5” perpus pigiau, kainos tiesiog gniaužia kvapą
0 Pasidalinimai
3596 Peržiūros

„Xiaomi” produkcija mus supa, rodos, visur. „Mi Band” išmaniosios apyrankės puošia dažno praeivio riešą, parduotuvėje neretai gali išgirsti „Xiaomi” telefono skambučio ar pranešimo garsą, jau nekalbant apie išmaniųjų namų įrangą, pradedant išmaniais sensoriais ir baigiant sumaniais šveistuvais. Vis dėlto tik nedaugelis susimąsto, jog ši bendrovė yra stulbinančiai jauna - šį mėnesį jai sukanka vos 10 metų. Kinijos milžinė šią šventę ruošiasi atšvęsti su trenksmu ir rengia didžiulį savo produktų išpardavimą, kurį organizuoja elektroninės prekybos gigantas „Gearbest”.

Paspaudę šią nuorodą, pateksite į išpardavimo katalogą, kuriame rasite kuponus ir nuolaidas dėvimiems įrenginiams, išmaniųjų namų priedams, telefonams ir net kompiuteriams. Na, o mes žemiau pateiksime kelis geriausius pasiūlymus.

„Xiaomi Mi Band 5” už pusę kainos

Apsilankę tituliniame sukaktuvių išpardavimo festivalio pulapyje, jo viršuje išvysite „Mi Band 5” pasiūlymą - su kuponu (šiuo metu jis yra XIAOMI10THHP, tačiau gali kisti) šį aksesuarą įsigysite už pusę kainos - vos už 17,20 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas pristatymas. 

Pats akivaizdžiausias „Mi Band 5” patobulinimas - 1,2 colio įstrižainės spalvotas ekranas. Jis pastebimai didesnis nei „Mi Band 4” esantis, o „Mi Band 3” atsinaujinę vartotojai išvis turėtų jaustis kaip kosmose. Be to, ekranas šioje apyrankėje kur kas šviesesnis ir ryškesnis, todėl įžiūrėti turinį saulės šviesoje bus dar lengviau. Na, o kur dar daugiau nei 100 skirtingų laikrodžio ciferblato stilių, kuriuos galite atsisiųsti išmaniajam telefonui skirtoje aplikacijoje (apyrankė leidžia talpinti ir keisti 3 pasirinktus).

Jei nusibos nuobodus juodas dirželis, jį lengvai bus galima pakeisti į centus kainuojantį spalvotą - šis dizaino elementas išliko nepakitęs. Tai lems, kad „Mi Band 5” lengvai pritaikysite prie bet kokio drabužių stiliaus ir ilgiau džiaugsitės jos draugija. Beje, apyrankė yra atspari vandeniui iki 5ATM, o ekranas padengtas nuo įbrėžimų saugančiu stiklu.

Iš naujovių dar galima paminėti papildytą fizinės veiklos sekimo funkcionalumą. Labiausiai prie to prisideda visiškai naujas ir kur kas tikslesnis „PPG” jutiklis, galintis matuoti vartotojo pulsą kad ir 24 valandas per parą. Beje, matuojamas ne tik pulsas, bet ir kraujospūdis, tad reikalui esant, nebereikės iš stalčiaus traukti manžečių. Taip pat sekamos nebe 7, o 11 sporto šakų, o moterys džiaugsis nauja menstruacinio ciklo sekimo funkcija.

Iš išmanių funkcijų galima paminėti dar patogiau atvaizduojamus pranešimus iš telefono, orų prognozės rodymą, yra galimybė nuotoliniu būdu paspausti kameros mygtuką tada, kai fotografuojame asmenukę. Taip pat su „Mi Band 5” galite valdyti kitus išmanius „Xiaomi” prietaisus - pavyzdžiui, galite užprogramuoti išmaniuosius „Xiaomi” šviestuvus išsijungti, vos tik apyrankė aptinka, kad miegate.

Su išmaniuoju telefonu (tinka tiek „iPhone”, tiek „Android) apyrankė ryšį palaiko „Bluetooth 5.0” būdu. Tiesa, kadangi mūsų siūloma apyrankė yra skirta Kinijos rinkai (tarptautinis modelis pasirodys po 2-3 mėnesių), telefone būtinai turi būti nustatyta anglų kalba, kad ši „Mi Band 5” taip pat veiktų angliškai.

Kalbant apie bateriją, gamintojo teigimu, ji tokia pati ištverminga, kaip ir ankstesniuose modeliuose - gali atlaikyti net iki 2 savaičių naudojimo. Tiesa, stipriai patobulintas įkrovimo mechanizmas - nuo šiol nebereikės apyrankės korpuso išiminėti iš siloninio diželio ir kišti į specialų laidą, kadangi tam dabar naudojama magnetinė stotelė, matyta daugelyje išmaniųjų laikrodžių.

„Redmi 9C” su nenužudoma 5000mAh baterija - už centus

Jeigu pastaruoju metu ieškojote išmaniojo telefono, veikiausiai netrukote pastebėti, kaip stipriai į viršų pakilo jų kainos. Vis galingesni procesoriai, krūvos kamerų ir gamintojų taip stumiamas 5G palaikymas pabranginoi ne tik aukščiausios, bet ir vidutinės klasės įrenginius. Tačiau ką daryti tiems, kurie nori kaip įmanoma pigiau įsigyti naują prietaisą, kuris galimai nebūtų toks tviskančiai prabangus, bet tuo pat metu būtų pakankamai kokybiškas ir gerai atliktų pagrindines funkcijas? Jeigu esate vienas tokių asmenų, pataikėte ten, kur reikia.

Paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi 9C” telefoną, turintį 2GB operatyviosios bei 32GB vidinės atminties, įsigysite vos už 102,34 euro. Jei pageidaujate daugiau atminties turinčios 3/64GB versijos, spauskite čia. Norint, kad telefonus jus pasiektų jau kitą savaitę ir be jokių papildomų mokesčių, „Priority Line” siuntimas papildomai kainuos 6,62 euro.

Jeigu reikėtų apibūdinti „Redmi 9C” dizainą, geriausiai tiktų žodis „klasika”. Išmaniojo nugarėlė padengta specialia tekstūra, kuri nerenka pirštų antspaudų, gerai atlaiko dėvėjimąsi bei yra kur kas prabangesnė už šioje kainų kategorijoje paplitusį bilzgų plastiką, mūsų skaitytojų vaizdžiai pakrikštytą bambaliniu. Įrenginio galinė dalis, kurioje įtaisytas ir greitas pirštų antspaudų skeneris, švelniai lenkta, kad geriau nugultų delne, o pats telefono dydis nėra toks milžiniškas, kaip dabar įprasta.

Priekinėje dalyje visu gražumu šviečia didelis 6,53 colio įstrižainės HD+ raiškos ekranas, kuris dėl savo dydžio leis patogiai naviguoti po įvairius meniu punktus, įžiūrėti žemėlapius naudojant jį kaip navigatorių, naršyti bei žiūrėti vaizdo įrašus. Įspūdį dar labiau sustiprins šiuo metu madingi siauri rėmeliai ir lašo formos priekinės kameros išpjova. Na, o IPS matricos technologija garantuos gerą įžiūrimumą lauke bei puikius matymo kampus. Be to, gamintojas akcentuoja, jog šio modelio ekranas išspinduliuoja itin nedaug mėlynos šviesos, tad mažiau kenkia jūsų akims ir miego kokybei.

Iš techninės pusės galima paminėti „MediaTek Helio G35” procesorių, kuris yra kur kas galingesnis už praktiškai bet kokį jo analogą, esantį panašios kainos konkurentuose. Jis užtikrins sklandų veikimą, o norintiems retkarčiais ir pažaisti keletą nesudėtingų žaidimų padės „HyperEngine” technologija, pagerinanti grafikas ir panaikinanti strigimą.

Jeigu pažiūrėtume į pastarųjų metų išmaniųjų telefonų reklamas, netruktume pastebėti, jog jose pirmu smuiku griežia kameros. Taigi, nenuostabu, kad kameros kokybės mada persikėlė ir į pigesnius modelius. „Redmi 9C” nugarėlėje rasime net 3 kameras - 13MP pagrindinę, 5MP makro bei 2MP gylio sensorių. „Redmi” akcentuoja, jog išmaniuoju galėsite užfiksuoti puikius portretus, o makro jutiklis leis objektus fotografuoti iš labai arti. 5MP asmenukių kamera turi specialų dirbtinio intelekto pagražinimo režimą, tad nuotrauką į socialinius tinklus galėsite kelti be jokio redagavimo. Ji taip pat įgalina atrakinimo veidu funkciją.

„Redmi 9C” galima pagirti už tai, kad nors ir atstovaudamas žemiausiam kainos segmentui, geba pasiūlyti puikų ryšių rinkinį. Čia rasime ir naująjį Bluetooth 5.0, greitąjį Wi-Fi ac bei visus 4G dažnius, kurie yra Lietuvoje. Verta paminėti ir tai, jog įrenginyje veikia kol kas naujausia Android 10 operacinė sistema, o kadangi šiuo atveju siūlome tarptautinei rinkai skirtą versiją, jame bus ir lietuvių kalba. Atsisveikinti neteks ir su 3,5mm ausinių bei MicroUSB įkrovimo jungtimis.

Vis dėlto neabejotinai geriausia „Redmi 9C” savybė yra monstriško dydžio 5000mAh baterija. Jos pakaks net 167h muzikos grojimui, 32h skambučiams, 21h filmų peržiūrai ar net 10h žaidimams. Toks rezultatas yra maždaug 25% geresnis nei kitų rinkos žaidėjų. Taip pat „Redmi” pabrėžia, jog čia sumontuotas labai kokybiškas akumuliatorius, gebantis atlaikyti net 900 įkrovimo ciklų - maždaug 2,5 metų be pastebimos degradacijos.

Pasvėrus viską, šio pasiūlymo tiesiog negali praleisti ieškantys pigaus telefono darbui, vyresniems tėvams ar mažesniems vaikams.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą birželį pristatytą „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi 9C” telefoną, turintį 2GB operatyviosios bei 32GB vidinės atminties, įsigysite vos už 102,34 euro. Jei pageidaujate daugiau atminties turinčios 3/64GB versijos, spauskite čia. Norint, kad telefonus jus pasiektų jau kitą savaitę ir be jokių papildomų mokesčių, „Priority Line” siuntimas papildomai kainuos 6,62 euro.

Geriausias išmaniojo laikrodžio pasiūlymas rinkoje - vos 24,08 euro

Prieš porą mėnesių rašėme apie bene geriausią pasiūlymą išmaniųjų laikrodžių rinkoje - apvalų „Xiaomi” dukterinės kompanijos kūrinį „Haylou LS05 Solar”, kainavusį mažiau nei 40 eurų. Tačiau kinai pranoko patys save ir sugebėjo rinkai pateikti dar geresnį pasiūlymą - patobulintą „Haylou LS02” už dar mažesnę kainą.

Paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Haylou LS02” galite įsigyti vos už 24,08 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas.

„Xiaomi” jau senokai baigė kepti pigius ir beveidžius išmaniuosius laikrodžius, sukoncentruotus tik į tam tikros funkcijos atlikimą. „Haylou LS02” išlaiko klasikinę stačiakampę formą, bet pasižymi madingais užapvalintais kampais ir tvirtu aliuminio rėmu. Nuimama silikoninė apyrankė bus komfortiška ir atspari. Beje, kalbant apie patvarumą, „Haylou LS02” pasižymi atsparumą vandeniui garantuojančiu IP68 sertifikatu.

Didžiausias pasikeitimas lyginant su pirmtaku yra didesnis 1,4 colio įstrižainės spalvotas ekranas. Jis yra aukštos 320 x 320 piskelių rezoliucijos, kuri padėjo pasiekti net 320ppi rodiklį. Tai reiškia, kad vaizdo kokybė praktiškai nesiskirs nuo tos, kurią siūlo jūsų telefono ekranas. Žodžiu, pranešimų tekstas, laikrodžio ciferblatai ir visi kiti rodmenys atrodys tiesiog puikiai.  Be to, priekinė dalis padengta švelniai lenktu 2,5D apsauginiu stiklu, tad taip lengvai neusibraižys.

„Haylou LS02” puikiai tiks sportinės veiklos sekimui. Gali būti registruojami net 12 judėjimo rūšių duomenys - bėgimo, spartaus ėjimo, važiavimo dviračiu, bendrųjų pratimų, krepšinio, futbolo, irklavimo ir dar kelių sporto šakų. Kalorijos ir krūvis bus skaičiuojamas itin tiksliai dėl integruoto pulso matuoklio.

 

 

Su telefonu „Haylou LS02” komunikuoja naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu, per specialią programėlę, kuri suderinama tiek su „iPhone”, tiek Android įrenginiais. Vos prijungę galėsite džiaugtis patogiai ant riešo matomais pranešimais, orų prognoze, taip pat pernelyg ilgai sėdint laikrodis pasiūlys pajudėti.

Vis dėlto neabejotinai geriausia dalis yra 20 dienų įprastu naudojimu režimu tarnaujanti baterija - smagu žiūrėti, kaip „Xiaomi” su kiekviena laikrodžių karta kelia baterijos kartelę. Dar visai neseniai 14 dienų vienu įkrovimo atrodė kaip nedidelis kosmosas. Pakuotėje taip pat pridedamas patogus magnetinis įkroviklis.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Haylou LS02” galite įsigyti vos už 24,08 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas siuntimas.

Labai rekomenduojame jokiu būdu nepraleisti šių puikių „Xiaomi” produktų pasiūlymų, o jei neradote, ko ieškojote, patariame į išpardavimo puslapį užsukti dažniau - pasiūlymai ir kainos yra dinamiškos, tad yra didelė tikimybė surasti norimą gaminį.


Parašyti komentarą