„Xiaomi“ belaidžiai ausinukai už mažą kainą: įsigykite „Haylou GT1 Pro“ už mažiau nei €30

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-02
„Xiaomi“ belaidžiai ausinukai už mažą kainą: įsigykite „Haylou GT1 Pro“ už mažiau nei €30
0 Pasidalinimai
358 Peržiūros

Pastaruoju metu internete galima rasti daugybę įvairiausių nebrangių belaidžių ausinukų, tačiau tikriausiai nieko nenustebins, jog geriausius pasiūlymus visuomet turi „Xiaomi“. Jeigu kada ieškojote nebrangaus panašaus tipo produkto– galimai jau žinote apie „Haylou“.

Dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ galima įsigyti „Haylou GT1 Pro“ belaidžius ausinukus, kurių kaina siekia vos 27,41 euro. Tam reikia panaudoti nuolaidos kodą GBHLGT1PRO. Jeigu norite nusipirkti šį gaminį jau dabar – spauskite čia, o jeigu dar norite sužinoti kodėl verta juos įsigyti, skaitykite toliau.

Šie belaidžiai ausinukai pasižymi ganėtinai šablonišku dizainu. Patys ausinukai ganėtinai nedideli, tačiau labai patogūs, o įkrovimo dėžutė – stačiakampio formos su dailiai užapvalintais kampais. Verta paminėti ir tai, jog dėžutė turi ir LED indikatorius, kurie leis Jums nesudėtinai stebėti kiek baterijos dar likę.

„Xiaomi Haylou GT1 Pro“ belaidės ausinės veikia su penktos kartos „Bluetooth“ technologija kas užtikrins Jums stabilų ir sklandų signalą, o tai leis Jums mėgautis Jūsų mėgstama muzika. Verta paminėti ir tai, jog maksimalus galimas atstumas nuo susieto įrenginio – net 10 metrų. Tai leis Jums laisvai judėti be savo telefono namuose ar ofise.

Pats gamintojas pažymi net 9 šių belaidžių ausinukų privalumus. Kaip jau minėjome, tai jos palaiko „Bluetooth 5.0“. Taip pat pažymima puikus baterijos tarnavimo laikas, kuris leis Jums mėgautis muzika maždaug 26 valandas. Tokį ilgą laiką Jums garantuos 800 mAh talpos baterija. „Xiaomi Haylou GT1 Pro“ taip pat pasižymi nedideliu svoriu bei valdymu lietimu. Turėtumėte žinoti, jog šie ausinukai turi ir IPX5 saugumo sertifikatą.

Belaidės „Haylou GT1 Pro“ ausinės taip pat turi DSP triukšmo mažinimą, kuris maksimaliai pašalins aplinkos triukšmą ir leis Jums mėgautis mėgiama muzika. Verta paminėti ir tai, jog šie ausinukai gali būti valdomi balsu, naudojant, pavyzdžiui, virtualų „Google“ asistentą.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Gearbest“ galima įsigyti „Haylou GT1 Pro“ belaidžius ausinukus, kurių kaina siekia vos 27,41 euro. Tam reikia panaudoti nuolaidos kodą GBHLGT1PRO. Jeigu norite įsigyti šį produktą jau dabar – spauskite čia.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi“ pardavė virš milijono išmaniojo telefono „Redmi 5A“ kopijų Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Huawei Mate 10 Pro“ sulaukė žurnalo „Android Authority“ pripažinimo Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir keletas kitų gamintojų planuoja naudoti „mini LED“ ekranus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga