„Xiaomi“ naujienų fone - puiki proga įsigyti belaidžius ausinukus už labai žemą kainą!

Paskelbė:   Redakcija | 2019-09-25
„Xiaomi“ naujienų fone - puiki proga įsigyti belaidžius ausinukus už labai žemą kainą!
0 Pasidalinimai
152 Peržiūros

Šiomis dienomis itin daug kalbame apie Kinijos kompaniją „Xiaomi“. Gamintojas vakar surengė įspūdingą spaudos konferenciją, kurios metu pristatė ne vieną dėmesio vertą produktą. Ir visų šių pristatymų fone – atsirado ir puikios galimybės įsigyti kiek anksčiau išleistus produktus.

Vienas tokių – „Xiaomi Redmi AirDots“ belaidžiai ausinukai, kuriuos internetinė parduotuvė „Geekbuying“ šiuo metu parduoda už 25,74 euro, o juos įsigyti galite paspaudę čia. Į šią kainą įeina ir DHL siuntimas iš Italijos, o tai reiškia, jog Jums nereikės sukti galvos dėl papildomų mokesčių ar pristatymo termino. Norint įsigyti šį produktą už tokią kainą – reikia panaudoti nuolaidos kodą 3MB1CSPZ.

Visų pirma, į akis krinta pakankamai kompaktiškas ausinių dėkliukas, kuris kartu yra ir įkrovimo stotelė. „Redmi AirDots“ dizainas labai minamalistinis, tačiau bendras vaizdas išties dailus – krovimo stotelė nedidelė, juodos spalvos, lygiai taip pat kaip ir patys ausinukai. Verta paminėti, kad pastarieji ir itin patogūs bei puikiai tiks kone kiekvienam. Kartu su ausinėmis Jūs gausite ir skirtingų dydžių ausų kamštukus, tad problemų dėl jų dydžio tikrai nekils.

Kaip ir dauguma „Xiaomi“ produktų, taip ir „Redmi AirDots“ pasižymi tiesiog puikiu baterijos tarnavimo laiku. Kiekviena iš ausinių turi integruotą 40 mAh talpos bateriją, o įkrovimo stotelė pasižymi 300 mAh talpa. Tai reiškia, jog pilnai įkrauti savo turimus ausinukus galėsite bent 2 kartus. Gamintojo teigimu, pilno „Redmi AirDots“ Jums pakaks iki 12 valandų klausymosi.

„Xiaomi Redmi AirDots“ yra ir technologiškai pažangios ausinės. Pažymima, jog jos palaiko „Bluetooth 5.0“ technologiją, kas leis Jums jas susisieti su įvairiausiais įrenginiais, o tuo pačiu bus užtikrintas ir greitas duomenų perdavimas. Tiesa, visa tai turi ir vieną trūkumą. Šių ausinių negalima vienu metu naudoti su dviem įrenginiais.

Verta paminėti ir tai, jog įrenginys prie kurio prijungtos ausinės gali būti nutolęs iki 10 metrų. Žinoma, negalime nepaminėti ir garso galimybių. „Redmi AirDots“ palaiko 20-20000 Hz dažnių diapazoną, o maksimalus garso lygis siekia 98 dB. 7,2 mm dinaminiai transduktoriai užtikrina stiprius žemus tonus, puikius vidutinius ir itin kokybiškus aukštus tonus.

Kaip jau minėjome, dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šiuos „Xiaomi“ belaidžius ausinukus galima įsigyti už 25,74 euro, o tam reikia panaudoti 3MB1CSPZ nuolaidos kodą. Verta paminėti ir tai, jog produktas siunčiamas iš Italijoje esančio sandėlio. Tai reiškia, jog pristatymas bus itin greitas, o taip pat nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 200 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 100 JAV dolerių - 2017 gruodis Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga