„Xiaomi” telefonas su didžiule 5000mAh baterija - vos už €100? Turime jums neįtikėtiną pasiūlymą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-08-10
„Xiaomi” telefonas su didžiule 5000mAh baterija - vos už €100? Turime jums neįtikėtiną pasiūlymą
0 Pasidalinimai
4693 Peržiūros

Jeigu pastaruoju metu ieškojote išmaniojo telefono, veikiausiai netrukote pastebėti, kaip stipriai į viršų pakilo jų kainos. Vis galingesni procesoriai, krūvos kamerų ir gamintojų taip stumiamas 5G palaikymas pabranginoi ne tik aukščiausios, bet ir vidutinės klasės įrenginius. Tačiau ką daryti tiems, kurie nori kaip įmanoma pigiau įsigyti naują prietaisą, kuris galimai nebūtų toks tviskančiai prabangus, bet tuo pat metu būtų pakankamai kokybiškas ir gerai atliktų pagrindines funkcijas? Jeigu esate vienas tokių asmenų, pataikėte ten, kur reikia.

Paspaudę šią nuorodą neseniai pristatytą „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi 9C” telefoną, turintį 2GB operatyviosios bei 32GB vidinės atminties, įsigysite vos už 102,34 euro. Jei pageidaujate daugiau atminties turinčios 3/64GB versijos, spauskite čia. Norint, kad telefonus jus pasiektų jau kitą savaitę ir be jokių papildomų mokesčių, „Priority Line” siuntimas papildomai kainuos 6,62 euro.

Daugiau apie „Redmi 9C”

Jeigu reikėtų apibūdinti „Redmi 9C” dizainą, geriausiai tiktų žodis „klasika”. Išmaniojo nugarėlė padengta specialia tekstūra, kuri nerenka pirštų antspaudų, gerai atlaiko dėvėjimąsi bei yra kur kas prabangesnė už šioje kainų kategorijoje paplitusį bilzgų plastiką, mūsų skaitytojų vaizdžiai pakrikštytą bambaliniu. Įrenginio galinė dalis, kurioje įtaisytas ir greitas pirštų antspaudų skeneris, švelniai lenkta, kad geriau nugultų delne, o pats telefono dydis nėra toks milžiniškas, kaip dabar įprasta.

Priekinėje dalyje visu gražumu šviečia didelis 6,53 colio įstrižainės HD+ raiškos ekranas, kuris dėl savo dydžio leis patogiai naviguoti po įvairius meniu punktus, įžiūrėti žemėlapius naudojant jį kaip navigatorių, naršyti bei žiūrėti vaizdo įrašus. Įspūdį dar labiau sustiprins šiuo metu madingi siauri rėmeliai ir lašo formos priekinės kameros išpjova. Na, o IPS matricos technologija garantuos gerą įžiūrimumą lauke bei puikius matymo kampus. Be to, gamintojas akcentuoja, jog šio modelio ekranas išspinduliuoja itin nedaug mėlynos šviesos, tad mažiau kenkia jūsų akims ir miego kokybei.

Iš techninės pusės galima paminėti „MediaTek Helio G35” procesorių, kuris yra kur kas galingesnis už praktiškai bet kokį jo analogą, esantį panašios kainos konkurentuose. Jis užtikrins sklandų veikimą, o norintiems retkarčiais ir pažaisti keletą nesudėtingų žaidimų padės „HyperEngine” technologija, pagerinanti grafikas ir panaikinanti strigimą.

Jeigu pažiūrėtume į pastarųjų metų išmaniųjų telefonų reklamas, netruktume pastebėti, jog jose pirmu smuiku griežia kameros. Taigi, nenuostabu, kad kameros kokybės mada persikėlė ir į pigesnius modelius. „Redmi 9C” nugarėlėje rasime net 3 kameras - 13MP pagrindinę, 5MP makro bei 2MP gylio sensorių. „Redmi” akcentuoja, jog išmaniuoju galėsite užfiksuoti puikius portretus, o makro jutiklis leis objektus fotografuoti iš labai arti. 5MP asmenukių kamera turi specialų dirbtinio intelekto pagražinimo režimą, tad nuotrauką į socialinius tinklus galėsite kelti be jokio redagavimo. Ji taip pat įgalina atrakinimo veidu funkciją.

„Redmi 9C” galima pagirti už tai, kad nors ir atstovaudamas žemiausiam kainos segmentui, geba pasiūlyti puikų ryšių rinkinį. Čia rasime ir naująjį Bluetooth 5.0, greitąjį Wi-Fi ac bei visus 4G dažnius, kurie yra Lietuvoje. Verta paminėti ir tai, jog įrenginyje veikia kol kas naujausia Android 10 operacinė sistema, o kadangi šiuo atveju siūlome tarptautinei rinkai skirtą versiją, jame bus ir lietuvių kalba. Atsisveikinti neteks ir su 3,5mm ausinių bei MicroUSB įkrovimo jungtimis.

Vis dėlto neabejotinai geriausia „Redmi 9C” savybė yra monstriško dydžio 5000mAh baterija. Jos pakaks net 167h muzikos grojimui, 32h skambučiams, 21h filmų peržiūrai ar net 10h žaidimams. Toks rezultatas yra maždaug 25% geresnis nei kitų rinkos žaidėjų. Taip pat „Redmi” pabrėžia, jog čia sumontuotas labai kokybiškas akumuliatorius, gebantis atlaikyti net 900 įkrovimo ciklų - maždaug 2,5 metų be pastebimos degradacijos.

Pasvėrus viską, šio pasiūlymo tiesiog negali praleisti ieškantys pigaus telefono darbui, vyresniems tėvams ar mažesniems vaikams.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą birželį pristatytą „Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi 9C” telefoną, turintį 2GB operatyviosios bei 32GB vidinės atminties, įsigysite vos už 102,34 euro. Jei pageidaujate daugiau atminties turinčios 3/64GB versijos, spauskite čia. Norint, kad telefonus jus pasiektų jau kitą savaitę ir be jokių papildomų mokesčių, „Priority Line” siuntimas papildomai kainuos 6,62 euro.


Parašyti komentarą