Ar vis dar verta įsigyti „Samsung Galaxy S7” 2020 metais?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-02-23
Ar vis dar verta įsigyti „Samsung Galaxy S7” 2020 metais?
0 Pasidalinimai
454 Peržiūros

Senesnio modelio išmanieji vis dar išlieka aktualia tema Telefonai.eu skaitytojams. Niekam ne paslaptis, kad ši industrija nebetobulėja taip sparčiai kaip prieš keletą metų, todėl pasirinkus kelerių metų senumo įrenginį labai dažnai galima neprarasti pačių svarbiausių funkcijų ir sutaupyti.

Tačiau kaip nuspręsti, ar nusižiūrėtas prietaisas ne per senas? Galbūt kur kas protingesnis sprendimas būtų rinktis šiek tiek naujesnį modelį? Į šiuos klausimus pabandysime atsakyti, įdėmiau patyrinėję „Samsung Galaxy S7”.

Kodėl „Galaxy S7” vis dar yra puikus pasirinkimas?

Kai šis telefonas debiutavo 2016 kovą, daugelis technologijų apžvalgininkų, buvo ekstazėje. Kompanija sugebėjo dar labiau patobulinti kokurentus toli už nugaros palikusį „Galaxy S6” ir pagaminti tokį išmanųjį, kuris bus visų topų viršūnėje.

Daugelis teigiamų „Galaxy S7” pusių nepakito iki dabar. Šis įrenginys pasižymi nuostabia surinkimo kokybe, madinga stiklo ir aliuminio konstrukcija bei išskirtinės kokybės „AMOLED” ekranu. Nors nuo „S7” gimtadienio praėjo jau beveik ketveri metai, rinkoje vis dar sunku rasti, kas galėtų pasiūlyti kažką panašaus vidutiname kainų segmente.

Pigesni kinų išmanieji ar to paties „Samsung” naujesni biudžetiniai modeliai tiesiog neturi to „visų įmanomų” funkcijų komplekto, kuriuo gali pasigirti „Galaxy S7”. Juose nerasite belaidžio įkrovimo, atsparumo vandeniui ar tokios didelės ekrano raiškos. Beje, šio veterano kamera, net ir nugarėlėje būdama vieniša, vis dar sugeba parodyti, iš kur dygsta kojos, naujesniems ir pigesniems, krūvas objektyvų turintiems naujokams.

„Samsung Galaxy S7” taip pat turėtų patikti užkietėjusiems konservatoriams, naujausiuose telefonuose pasigendantiems fizinio „Namų” mygtuko, ausinių jungties ar kompaktiško korpuso.

Kodėl „Samsung Galaxy S7” pirkimas 2020 metais yra klaida?

Nors „Galaxy S7” fizinė dalis, dėka itin toli pažengusių technologinių sprendimų, stipriai nepaseno ir vis dar sunkiai pavadinima archajiška, programinė įranga pražilo kur kas labiau. Turėkime galvoje, jog šiam modeliui greitai sueis ketveri metai, o gamintojas jam jau suteikė du didelius Android versijų atnaujinimus.

Nors sklido kalbos, kad „Samsung” galimai paskutinįkart nukels kepurę prieš „S7” pirkėjus ir jiems išsiųs Android 9 atnaujimą, tai nekeičia fakto, jog telefono programinė dalis pasenusi. Nesvarbu, ar tai bus šiuo metu veikiantis Android 8, ar Android 9 („Google” jau yra išleidusi bandomąją Android 11 versiją) - vartotojui teks patirti naujausių funkcijų trūkumą, dėl pasenusios operacinės sistemos nepalaikomas aplikacijas ar elementarų strigimą.

Be to, kadangi „Galaxy S7” yra senas modelis, jo pirkti naujo nebeapsimoka, tad priverstinai tenka atsigręžti į dėvėtų išmaniųjų rinką, kas savaime sukelia tam tikrų problemų. Beveik 4 metų amžius reiškia, jog daugelyje egzempliorių bus išsidėvėjusi baterija arba dėl jos keitimo prarastas atsparumas vandeniui, išklibusi įkrovimo jungtis ar kitokios pirmojo savininko nusplėptos bėdos. Žinoma, tai iš dalies atpirks apie 100 eurų besisukanti pardavimo kaina, tačiau ar tikrai norite įsigyti ligų maišą?

Verdiktas

Trumpa išvada - „Samsung Galaxy S7” jau savo amžių atgyveno. Galbūt, jeigu jį vis dar naudojate, dar kol kas nebūtina skubėti jo išleisti į pensiją, tačiau primygtinai rekomenduojame susilaikyti nuo jo įsigijimo 2020 metais.

Kur kas protingesnis sprendimas būtų paieškoti pora metų naujesnio „Samsung Galaxy S9”, kurio kainos dar šiek tiek nukrito po neseniai vykusio „Galaxy S20” pristatymo renginio. Šis modelis turi praktiškai viską, ką ir naujieji „Samsung” flagmanai, bet kainuoja maždaug 5 kartus mažiau už juos. Jis taip pat gaus dar mažiausiai vieną didelį Android versijos atnaujinimą (Android 11) ir todėl bus kur kas ilgaamžiškesnis už „Galaxy S7”.

Kita „Samsung Galaxy S7” alternatyva - pigesni kiniški telefonai. Galbūt jie neturės tokios daugybės funkcijų, tokio kontrastingo ekrano ar prabangaus korpuso, bet bus nauji, veiks sparčiau, atitiks visas šiuolaikines madas bei tarnaus kur kas ilgiau. Vieni tokių pavyzdžių, „Redmi Note 8T” ir „Redmi Note 8 Pro” (jų apžvalgas rasite paspaudę nuorodas).

Be to, šiuo metu siūlome už mažesnę nei 180 eurų kainą įsigyti labai gerais parametrais pasižymintį „Lenovo Z6 Lite”, kai kuriais aspektais lenkiantį aukščiau paminėtus „Xiaomi” įrenginius. Nuorodą į pasiūlymą rasite čia.


Parašyti komentarą