„Xiaomi Mi Band 3“ - geriausia išmanioji apyrankė rinkoje? (VIDEO)

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-01-28
0 Pasidalinimai
112 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra gerai žinomas gamintojas dėl savo išmaniųjų telefonų. Tačiau kompanija tuo neapsiriboja ir savo gerbėjams turi pasiūlyti daugybę įvairiausių kitų įrenginių, o tarp jų – ir išmaniosios apyrankės „Mi Band“. Praėjusių metų pabaigoje gamintojas išleido trečios kartos „Xiaomi Mi Band 3“.

Naujoji „Xiaomi“ apyrankė sulaukė nemažai atnaujinimų, o vienas svarbiausių jų – gerokai patobulintas ekranas. Išmanioji apyrankė pagaminta su OLED technologijos ekranu, kuris tuo pačiu ir jautrus lietimui. Verta paminėti ir tai, jog jis yra gerokai ryškesnis nei praėjusios kartos „Mi Band 2“. Nors ekranas ir pasikeitė, tačiau pačios apyrankės dizainas išliko kone identiškas. Tiesa, dabar pagrindinis modulis kiek išgaubtas virš dirželio. Ir nors dizainas iš esmės liko beveik toks pats, bet tai nereiškia, jog neįvyko jokių mažiau pastebimų pakeitimų.

Jeigu ankstesnės kartos „Mi Band“ apyrankė buvo atspari nedideliam kiekiui vandens, pavyzdžiui, lietui, tai naujoji „Mi Band 3“ yra visiškai atspari vandeniui iki 50 metrų gylyje. Tai reiškia, jog su šia apyranke Jūs galite ne tik nebijoti lietaus, tačiau ir drąsiai maudytis ar plaukioti. Taip pat padaugėjo ir informacijos, kuri rodoma apyrankės ekrane. Be visiems įprastos informacijos apie laiką ar datą, Jūs taip pat galėsite peržiūrėti sveikatingumo rodiklius ar pasitikrinti savo širdies ritmą ar sužinoti šios dienos orus.

Ankstesnės kartos apyrankė galėdavo pranešti apie naujus laiškus ar žinutes iš penkių pasirinktų aplikacijų, tačiau su „Mi Band 3“ galima pamiršti apie tokius apribojimus. Taip pat, dabar Jūs išvysite ne tik programėlės piktogramą, kai gausite naują pranešimą, tačiau ir tekstą. Tiesa, nors apyrankė ir skirta tarptautinei rinkai, tačiau su lietuviškais simboliais ji nedraugauja ir vietoj jų atvaizduoja kvadratėlius.

Kaip ir anksčiau, visas apyrankės valdymas vyksta per specialią „Mi Fit“ programėlę, kurią gali įsirašyti tiek Android, tiek ir „iOS“ įrenginių turėtojai. Čia Jūs rasite visą apyrankės sukauptą statistiką apie Jūsų judėjimo įpročius ar miego rutiną bei daugybę nustatymų, kurie susiję su sveikatingumu. Būtent aplikacijoje galima keisti ir „Mi Band 3“ ekrane pasirodančios informacijos eiliškumą ar visai pašalinti tai kas Jums nereikalinga. Tiesa, jeigu naudojatės „Google Fit“ aplikacija - apyrankę galima susieti ir su ja.

https://www.youtube.com/watch?v=JsuCascRNCE

Jeigu naudojate senesnės kartos „Mi Band“ apyrankę ir svarstote atsinaujinti, tai „Mi Band 3“ tikrai galėtų būti Jūsų naujasis pirkinys. Lyginant su pirmtaku, gerokai patobulėjo žingsnių skaičiavimo technologija, kuri dabar yra gerokai tikslesnė ir galbūt viena tiksliausių rinkoje. Jeigu dažnai bėgiojate, turėtumėte žinoti, jog „Mi Band 3“ neturi GPS modulio, todėl Jūsų nubėgtas atstumas ne visada bus itin tikslus. Dauguma kitų panašių funkcijų taip pat veikia geriau nei senesniame modelyje, tačiau itin žymių pokyčių galima ir nepastebėti.

Reikėtų nepamiršti ir anksčiau paminėtų privalumų, tokių kaip visiškas atsparumas vandeniui, gerokai daugiau naudingos informacijos ekrane, kuris dar ir valdomas lietimu. Vis dėlto ne viskas tik gerėjo. „Xiaomi Mi Band 3“ vis dar turi labai savitą įkroviklį ir jeigu jį pamesite - teks skubiai įsigyti naują, nes joks kitas įkroviklis Jums netiks.

„Xiaomi Mi Band 3“ be abejonės yra labai vykęs praėjusios kartos modelio atnaujinimas. Gamintojas išlaikė apyrankės paprastumą, tačiau gerokai patobulino jos funkcionalumą. Tačiau bene pats svarbiausias dalykas yra tas, jog „Xiaomi“ išlaikė beveik tokią pačią šio produkto kainą, kaip ir anksčiau. O Jūs ar jau turite savo „Mi Band 3“? Jeigu dar ne – žemiau esančioje vaizdo apžvalgoje rasite ir konkursą, kurio metu galite laimėti vieną tokią!


Parašyti komentarą