5 geriausi rugsėjo mėnesio kiniški telefonai iki 150 eurų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-09-14
5 geriausi rugsėjo mėnesio kiniški telefonai iki 150 eurų
0 Pasidalinimai
1383 Peržiūros

Ką daryti, jei reikia paprasto, bet ne prasto telefono? Tokio, kuris patikimai veiktų ir nesulūžtų, neužstrigtų dar nesuvedus telefono numerio ir kuriam skirtų pinigų kiekis neviršytų 150 eurų. Šioje kainos kategorijoje pasirinkimas ypač didelis ir labai lengva suklysti, tad kokie yra penki patys telefonai iki 150 eurų?

Telefonai.eu šiandien Jums pateikia penkis dėmesio vertus išmaniuosius telefonus, kuriuos galite įsigyti už maždaug 150 eurų. Dauguma mūsų pateikiamų opcijų kainuoja ir kiek mažiau, todėl jeigu nenorite išleisti daug pinigų – šis penketukas turėtų būti vertas Jūsų dėmesio.

Realme C3

„Realme C3” yra naujausias biudžetinės klasės išmanusis iš šios „Oppo” dukterinės kompanijos asortimento. Iš specifikacijų galime paminėti didelį 6,5 colio įstrižainės HD+ raiškos ekraną su siaurais rėmeliais ir lašo formos išpjova priekinei kamerai - tai leis patogiai ir maloniai atlikti visas užduotis, o galbūt netgi retkarčiais pasimėgauti ir vienu kitu filmu. Šį telefoną galite įsigyti už 146,20 euro, o norėdami tai padaryti – spauskite čia.

Įrenginio širdis - „MediaTek Helio G70” procesorius, kuriam sklandžiai veikti padeda 3GB operatyviosios ir 32GB vidinės atminties. Beje, pastarąją dar galima išplėsti atminties kortele. Malonią vartotojo patirtį garantuoja naujausia Android 10 operacinė sistema su specialia „Realme UI” sąsaja.

Nugarėlėje randame 2 kameras - 12MP pagrindinį jutiklį ir 2MP gylio sensorių, padedantį įamžinti sulieto fono nuotraukas. Už asmenukes atsakinga 5MP priekinė kamera. Na, o kad nereikėtų baimintis pernelyg toli atsitraukti nuo elektros lizdo, gamintojas įmontavo itin didelę 5000mAh bateriją.

Redmi 9A

Už mažiau nei 100 eurų Jūs gausite įrenginį, kuris pasižymės 6,53 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška. „Redmi 9A“ priekinėje dalyje taip pat turės ir nedidelę vandens lašo formos išpjovą, kurioje bus įmontuota asmenukėms skirta kamera su 5 MP raiškos vaizdo jutikliu. Norėdami įsigyti šį telefoną – spauskite čia.

Naujasis „Redmi 9A“ veikia su „MediaTek Helio G25“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Kaip ir įprasta tokio tipo produktams, išmanusis telefonas palaiko ir atminties korteles, todėl jeigu manote, kad vidinės talpyklos gali ir nepakakti – visuomet galite panaudoti papildomą atmintinę. Tiesa, įspūdingų fotografijos galimybių čia nerasime. Nugarėlėje įmontuota viena 13 MP kamera.

Didžiausias šio išmaniojo telefono privalumas – 5000 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog visi „Redmi 9“ ir „Redmi Note 9“ serijos išmanieji telefonai turi tokios talpos baterijas, tačiau naujieji du išsiskiria ir žema kaina. Mažiau nei 100 eurų kainuojantis telefonas pirkėjus pasieks su „Android 10“ operacinės sistemos versija bei „MIUI 11“ vartotojo sąsaja.

Huawei Honor Play 3E

Jei esate „Huawei” telefonų ar „EMUI” vartotojo sąsajos fanas, šis „Huawei” dukterinės kompanijos biudžetinės klasės kūrinys bus kaip tik jums. „Honor Play 3E” pasižymi kompaktišku 5,7 colio įstrižainės ekranu, turinčiu siaurus rėmelius ir lašo formos išpjovą priekinei kamerai.

Sklandžiu veikimu rūpinasi „MediaTek Helio P22” procesorius, 2GB RAM ir 32GB vidinės atminties, kuri išplečiama išorine atminties kortele.

Nugarėlėje rasi vienintelę 13MP f/1.8 kamerą, o asmenukėms skirtas 5MP priekinis jutiklis. Viską vainikuoja 3020mAh baterija ir „EMUI” vartotojo sąsaja.

Ulefone Note 8P

„Ulefone Note 8P“ veikia „Android 10 Go“ sistema, skirta itin pigiems išmaniesiems telefonams. Ši operacinės sistemos versija išsiskiria tuo, jog yra stipriai supaprastinta ir tinkama įrenginiams, kurie nepasižymi galingais procesoriais ar didžiuliu atminties kiekiu. Būtent toks ir yra naujasis „Note 8P“ modelis, kuris turėtų patraukti akį tų, kurie ieško labai pigaus telefono. Šį telefoną galite įsigyti už 71,38 euro, o norėdami tai padaryti – spauskite čia.

Naujasis „Ulefone“ įrenginys, pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu, kurio viršutinėje dalyje rasime vandens lašo formos išpjovą, kurioje įmontuota asmenukių kamera su 2 MP raiškos vaizdo jutikliu. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „MediaTek MT6737“ procesorius su 2 GB operatyviosios (RAM) ir 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele.

„Ulefone Note 8P“ nugarėlėje taip pat rasime dvigubą kamerą, kurią sudaro 8 MP pagrindinė kamera bei 2 MP raiškos gylio sensorius. Įrenginio veikimą palaiko 2700 mAh talpos baterija, tačiau ji įkraunama per senesnės kartos USB laidą, todėl labai greito įkrovimo čia neišvysime. Verta paminėti ir tai, jog nors šis modelis ir neturi pirštų antspaudų jutiklio, tačiau gamintojas panaudojo veido atpažinimo funkciją, kuri leis geriau apsaugoti šį įrenginį.

Oukitel C19

Išmanusis telefonas pasižymi 6,49 colių įstrižainės ekranu su HD+ raiška, o viršutinėje jo dalyje, nesunku pastebėti, ir vandens lašo formos išpjovą. Čia mes rasime 5 MP raiškos kamerą asmenukėms. „Oukitel C19“ modelio nugarėlėje – net trys kameros, kas atrodo ganėtinai įspūdingai, atsižvelgiant į šio įrenginio kainą. Šį telefoną galite įsigyti už 77,40 euro, o norėdami tai padaryti – spauskite čia.

Naujasis „Oukitel C19“ nugarėlėje turės 13 MP pagrindinę kamerą, o greta jos rasime dar du papildomus 2 MP raiškos vaizdo jutiklius. Gamintojas pažymi ir tai, jog šios kameros aprūpintos ir dirbtiniu intelektu (DI), todėl rezultatai bus geresni nei įprasta. Išmanusis telefonas veiks su „MediaTek MT6737“ procesoriumi bei turės 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti ir atminties kortele.

Išmaniojo telefono veikimą palaikys 4000 mAh talpos baterija, o „C19“ modelis naudos „Android 10 GO“ operacinės sistemos versiją. Tai yra kiek supaprastinta šios platformos versija, kuri sukurta biudžetinės klasės įrenginiams tam, jog būtų užtikrintas sklandus jų veikimas. Pirkėjai šį telefoną galės įsigyti juodos, žalios, violetinės arba mėlynos spalvų.


Parašyti komentarą