Trečiadienis, lapkričio 21, 2018
Naujienos

Aiškėja daugiau informacijos apie „ZTE Nubia Z18“

47peržiūros(-ų)

Kinijos kompanija ZTE dar šių metų pradžioje pristatė naująjį „ZTE Nubia Z18 Mini“ ir ketino pristatyti aukščiausios klasės „Nubia Z18“ flagmaną, tačiau tai neįvyko iki šiol. Ir nors gamintojas iki šiol nėra paskelbęs oficialios pristatymo dienos, bet informacijos apie šį flagmaną vis daugėja.

Geriausi kainų pasiūlymai

Gearbest.com
€753,42

Tikėtina, kad naujasis „ZTE Nubia Z18“ pasižymės 5,99 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Išmanusis telefonas turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 845“ procesoriumi, kurio stabiliu veikimu rūpintusi 6 GB arba 8 GB operatyviosios (RAM) atminties. Verta paminėti, jog galimai šis įrenginys buvo pastebėtas ir „Gekkbench“ sistemoje. Čia jis surinko 2344 taškus vieno branduolio bei 8933 taškus kelių branduolių veikimo testuose.

Pranešama ir tai, jog naujasis „Nubia“ serijos flagmanas turės dvigubą kameros konfigūraciją nugarėlėje, kurią turėtų sudaryti 24 MPx raiškos pagrindinis bei 8 MPx raiškos antrinis jutikliai. Priekinėje flagmano dalyje turėtų būti įmontuota 8 MPx raiškos kamera asmenukėms. Skelbiama, jog įrenginys veiks su „Android 8.1“ operacinės sistemos versija.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.