Aiškėja daugiau „Realme“ žaidimų telefono savybių: daugybė galios, puikus ekranas ir nedidelė kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-05-22
0 Pasidalinimai
94 Peržiūros

Kinijos kompanija „Realme“ jau kuris laikas ruošiasi pirmadienį, gegužės 25 dieną, įvyksiančiam renginiui, kurio metu ketinama pristatyti įvairiausių naujų produktų. Mes jau anksčiau rašėme, kad gamintojas ketina pristatyti pirmąjį savo išmanųjį laikrodį, televizorių bei keletą kitų naujienų, o tarp jų – ir žaidimams skirtas išmanusis telefonas.

Gamintojas ketina papildyti „X50“ išmaniųjų telefonų seriją bei netrukus įvyksiančioje spaudos konferencijoje turėtų pristatyti „Realme X50 Pro Player“ įrenginį. Iš šio telefono pavadinimo, nesunku suprasti, jog jis bus skirtas žaidimų mėgėjams. Prognozuojama, kad šis produktas turės kiek prastesnes kameras nei „X50 Pro“ modelis, tačiau pasižymės geresnėmis veikimo savybėmis.

„Realme“ vadovai pastaruoju metu itin aktyviai anonsuoja šį išmanųjį telefoną ir nors prieš kelias dienas informacijos dar nebuvo daug, tačiau dabar jau aiškėja keletas esminių įrenginių specifikacijų. „Realme X50 Pro Player“ neabejotinai veiks su „Qualcomm Snapdragon 865“ procesoriumi, o taip pat bus naudojama ir LPDDR5 operatyvioji (RAM) atminties bei „UFS 3.1“ vidinė talpykla. Išmanusis taip pat turės ir specialių žaidimams skirtų funkcijų, o taip pat ir patobulintas aušinimo ir garso sistemas.

Visai neseniai „Realme“ atstovai išplatino ir dar šiek tiek naujos informacijos apie savo būsimąjį įrenginį. Išmanusis telefonas pasižymės 6,44 colių įstrižainės Super AMOLED ekranu su Full HD+ raiška bei 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Pranešama ir tai, jog „X50 Pro Player“ palaikys HDR10+, taip pat galės pasiūlyti 100 proc. P3 spalvų paletę. Žinoma, telefonas labiausiai turėtų išsiskirti savo kaina.

Tikėtina, jog „Realme X50 Pro Player“ gali būti vienas pigiausių išmaniųjų telefonų su „Snapdragon 865“ procesoriumi. Kol kas nėra žinoma kiek tiksliai jis galėtų kainuoti, tačiau jo pristatymas įvyks jau visai netrukus.


Parašyti komentarą