Aiškėja „Google“ planai: šiemet ketina pristatyti tris telefonus, laukiantiems didelių ekranų gali tekti nusivilti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-11
Aiškėja „Google“ planai: šiemet ketina pristatyti tris telefonus, laukiantiems didelių ekranų gali tekti nusivilti
0 Pasidalinimai
444 Peržiūros

Vienas sudėtingiausių dalykų tiems, kurie seka išmaniųjų telefonų naujienas, šiemet yra suprasti tai ką planuoja „Google“. Naujojo vidutinės klasės „Pixel 4a“ išmaniojo telefono laukiama jau kelis mėnesius, tačiau jo pristatymo data iki šiol yra apgaubta paslaptimi. Panaši situacija yra ir su metų pabaigoje turėsiančiais pasirodyti flagmanais.

„Google“ pastaruosius keletą metų pristatydavo du aukščiausios klasės išmaniuosius, o pagrindinis jų skirtumas – ekranai. Tačiau panašu, kad šiemet viskas gali būti kiek kitaip nei įprasta. Jau seniai kalbama apie tai, jog „Pixel 4a“ serija neturės „XL“ modelio, o dabar analogiška informacija aiškėja ir apie „Google Pixel 5“ flagmanų liniją, rodo „9to5Google“ informacija.

Remiantis pastarojo portalo informacija, buvo tikimasi, jog „Google“ savo būsimąjį „Pixel 5 XL“ flagmaną žymi kodiniais pavadinimais „Redfin“ ir „Bramble“, tačiau paieškos programėlėje aptikta informacija atskleidžia, jog kodinis pavadinimas „Bramble“ galimai žymi ne didįjį gamintojo flagmaną, o vidutinės klasės „Pixel 4a“ modelį su 5G ryšio palaikymo galimybe.

Tokios eilutės iš pažiūros neatskleidžia labai daug informacijos, tačiau leidžia daryti prielaidą, jog „Google“ neturi jokių planų išleisti didesnįjį „Pixel 5“ serijos modelį. Reikėtų neatmesti ir tikimybės, kad tiek „Pixel 4a“, tiek ir „Pixel 5“ išmanieji telefonai gali būti pristatyti tuo pačiu metu. Tačiau tai ne viskas kuo „Google“ gali mus nustebinti.

Dar gerokai anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, jog „Google“ neplanuoja panaudoti „Qualcomm Snapdragon 865“ lustų savo flagmanuose, o tai gali reikšti, kad „Pixel 4a“ ir „Pixel 5“ išmanieji telefonai veiks su tuo pačiu lustu. Naujausia informacija rodo, kad tai turėtų būti „Snapdragon 765G“.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų – tai reiškia, jog šiemet „Google“ turėtų pristatyti tris išmaniuosius telefonus. Visų jau kuris laikas laukiamą „Pixel 4a“ bei „Pixel 4a 5G“, o taip pat ir „Google Pixel 5“.

Šaltinis: 9to5Google

Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Google Pixel 4

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 4 XL

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 3a

Aliexpress

Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress