Aiškėja „Google“ planai: šiemet ketina pristatyti tris telefonus, laukiantiems didelių ekranų gali tekti nusivilti

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-11
Aiškėja „Google“ planai: šiemet ketina pristatyti tris telefonus, laukiantiems didelių ekranų gali tekti nusivilti
0 Pasidalinimai
550 Peržiūros

Vienas sudėtingiausių dalykų tiems, kurie seka išmaniųjų telefonų naujienas, šiemet yra suprasti tai ką planuoja „Google“. Naujojo vidutinės klasės „Pixel 4a“ išmaniojo telefono laukiama jau kelis mėnesius, tačiau jo pristatymo data iki šiol yra apgaubta paslaptimi. Panaši situacija yra ir su metų pabaigoje turėsiančiais pasirodyti flagmanais.

„Google“ pastaruosius keletą metų pristatydavo du aukščiausios klasės išmaniuosius, o pagrindinis jų skirtumas – ekranai. Tačiau panašu, kad šiemet viskas gali būti kiek kitaip nei įprasta. Jau seniai kalbama apie tai, jog „Pixel 4a“ serija neturės „XL“ modelio, o dabar analogiška informacija aiškėja ir apie „Google Pixel 5“ flagmanų liniją, rodo „9to5Google“ informacija.

Remiantis pastarojo portalo informacija, buvo tikimasi, jog „Google“ savo būsimąjį „Pixel 5 XL“ flagmaną žymi kodiniais pavadinimais „Redfin“ ir „Bramble“, tačiau paieškos programėlėje aptikta informacija atskleidžia, jog kodinis pavadinimas „Bramble“ galimai žymi ne didįjį gamintojo flagmaną, o vidutinės klasės „Pixel 4a“ modelį su 5G ryšio palaikymo galimybe.

Tokios eilutės iš pažiūros neatskleidžia labai daug informacijos, tačiau leidžia daryti prielaidą, jog „Google“ neturi jokių planų išleisti didesnįjį „Pixel 5“ serijos modelį. Reikėtų neatmesti ir tikimybės, kad tiek „Pixel 4a“, tiek ir „Pixel 5“ išmanieji telefonai gali būti pristatyti tuo pačiu metu. Tačiau tai ne viskas kuo „Google“ gali mus nustebinti.

Dar gerokai anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, jog „Google“ neplanuoja panaudoti „Qualcomm Snapdragon 865“ lustų savo flagmanuose, o tai gali reikšti, kad „Pixel 4a“ ir „Pixel 5“ išmanieji telefonai veiks su tuo pačiu lustu. Naujausia informacija rodo, kad tai turėtų būti „Snapdragon 765G“.

Jeigu tokia informacija pasitvirtintų – tai reiškia, jog šiemet „Google“ turėtų pristatyti tris išmaniuosius telefonus. Visų jau kuris laikas laukiamą „Pixel 4a“ bei „Pixel 4a 5G“, o taip pat ir „Google Pixel 5“.

Šaltinis: 9to5Google

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujieji „Samsung“ flagmanai bus pristatyti vasario pabaigoje Barselonoje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung“ pristatė galingiausią atverčiamą telefoną „Samsung W2018“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Kinijos kompanija „Leagoo“ ketina pristatyti „iPhone X“ kopiją Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

Google Pixel 4

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo