Aiškėja naujo „Samsung“ flagmano kameros savybės: panašumai į anksčiau pristatytą modelį akivaizdūs, tačiau bus ir skirtumų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-04
Aiškėja naujo „Samsung“ flagmano kameros savybės: panašumai į anksčiau pristatytą modelį akivaizdūs, tačiau bus ir skirtumų
0 Pasidalinimai
313 Peržiūros

Kiekvienais metais naujausi „Samsung“ flagmanai sulaukia didžiulio susidomėjimo, o kartais gali susidaryti vaizdas, jog kompanijos telefonai yra populiaresni prieš pristatymą, nei po jo. Kol kas nėra aišku kokio populiarumo sulauks jau rugpjūtį pasirodanti Galaxy Note20“ serija, tačiau gandų apie ją tikrai netrūksta.

Visai neseniai internete pasklido informacija apie „Galaxy Note20+“ modelio kameras. Socialiniame tinkle „Twitter“ pranešama, kad naujasis „Samsung“ flagmanas turės 108 MP pagrindinę kamerą, o gylio sensorius turėtų būti pakeistas lazerinio fokusavimo jutikliu, kuris būtų kaip priedas pagrindinei kamerai.

Žvelgiant į pasirodžiusią informaciją, tampa akivaizdu, kad bent jau „Galaxy Note20+“ turės tokią pačią pagrindinę kamerą kaip šių metų pradžioje pristatytas „Galaxy S20 Ultra“ modelis. Tai reiškia, kad rugpjūtį pasirodantis įrenginys naudos „Samsung Bright HM1“ sensorių su 108 MP raiška. Greta jo turėtumėme rasti 12 MP plataus kampo kamerą bei 3 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą periskopinę kamerą, kuri dar ir palaikys 50x priartinimo galimybę.

Primename, kad visai neseniai internetinėje erdvėje pasklido ir galimai „Samsung Galaxy Note20+“ išmaniojo telefono maketai. Įrenginio korpuso išmatavimai turėtų siekti 165 x 77.2 x 7.6mm, kas reiškia, jog jis bus šiek tiek platesnis, ilgesnis ir plonesnis nei praėjusių metų „Galaxy Note10” ir jo įpėdinis „Note20”. Visgi naujasis Pliusas išliks labai panašus į jo pirmtaką - „Galaxy Note10+”.

„Samsung Galaxy Note20” dienos šviesą išvys rugpjūtį, tiesioginės transliacijos metu, kadangi daugelyje pasaulio regionų vis dar baiminamasi COVID-19. Taip pat sklando ganai, kad kartu su „Note20” modeliais bus pristatytas ir naujas „Samsung” sulenkiamas telefonas „Galaxy Fold2”.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress