Aiškėja naujos „Galaxy Note20“ flagmano savybės: galimai turės naują priekinės kameros technologiją

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-23
Aiškėja naujos „Galaxy Note20“ flagmano savybės: galimai turės naują priekinės kameros technologiją
0 Pasidalinimai
393 Peržiūros

Banggood

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ savo flagmanus pristato kiekvienų metų pradžioje bei antroje jų pusėje, prieš prasidedant rudeniui. Niekam ne paslaptis, jog „Galaxy S20“ serijos išmanieji telefonai prekyboje pasirodė prieš keletą mėnesių, o dabar internete pradėjo sklisti ir gandai apie artėjančią „Galaxy Note20“ flagmanų seriją.

Galimai naujieji „Samsung“ flagmanai gali būti ir pakankamai įspūdingi. Visai neseniai pasklido galimai naujojo „Galaxy Note20“ serijos išmaniojo telefono nuotrauka, kuri buvo pastebėta „Samsung Rewards“ skiltyje. Kaip galite matyti iš žemiau esančios nuotraukos, joje matomas „Galaxy S10+“ ir „Galaxy S20“ išmanusis, o viduryje – nežinomas gamintojo įrenginys.

Nesunku pastebėti, kad jo tarp dviejų jau seniau išleistų telefonų esantis modelis – neturi jokios ekrano išpjovos ar kamerų išpjovimo, o tai sufleruoja, jog asmenukėms skirta kamera gali būti įmontuota po ekranu. Dar viena įdomi detalė – dėl itin didelio ekrano, šoninėse briaunose nematyti ir jokių mygtukų, kurie įprasti išmaniesiems telefonams. Spėjama, kad būtent taip gali atrodyti naujasis „Samsung Galaxy Note20“ išmanusis.

Tiesa, kiek anksčiau buvo pasirodžiusi ir kiek kitokia „Galaxy Note20“ flagmano nuotrauka, kurioje nesunku pastebėti kairėje pusėje esančius mygtukus. Kaip bebūtų, abu maketai sufleruoja tai, jog šis išmanusis telefonas gali būti pasiūlytas su po ekranu įmontuota asmenukių kamera. Žinoma, tokių gandų nevertėtų priimti kaip fakto, nes iki įrenginio pristatymo dar labai daug laiko.

Kiek aukščiau esančioje nuotraukoje galime matyti ir tai, jog „Galaxy Note20“ serijos įrenginiai gali turėti analogišką kamerų konfigūraciją kaip ir „Galaxy S20 Ultra“ išmanusis telefonas. Vienas didžiausių „Samsung Galaxy S20 Ultra“ privalumų – pagrindinė kamera su 108 MP sensoriumi. Išmanusis telefonas taip pat pasižymi ir „Space Zoom“ technologija, kuri leis priartinti vaizdą 10 kartų hibridiniu optiniu priartinimu. Skaitmeniniu būdu šiame įrenginyje vaizdą priartinti galima net iki 100 kartų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausi „Huawei“ flagmanai turėtų pasižymėti net trimis „Leica“ kameromis nugarėlėje Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Hisense“ pristatys naują itin atsparų išmanųjį telefoną – „Hisense P9“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ Barselonoje ketina pristatyti tris naujausius savo flagmanus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Naujausia „Android“ operacinės sistemos versija vis dar sunkiai randama išmaniuose įrenginiuose Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga