Penktadienis, gruodžio 14, 2018
Naujienos

Aiškėja naujųjų „Google Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“ specifikacijos

64peržiūros(-ų)

Iki trečiosios kartos „Google Pixel“ telefonų dar liko bent du mėnesiai, tačiau naujoji „Android P“ operacinė sistema turėtų pasirodyti jau rugpjūčio 20 dieną. Nors naujoji operacinės sistemos versija pasirodys jau visai greitai, pirmieji nauji telefonai su „Android P“ turėtų būti „Google Pixel 3“ ir „Pixel 3 XL“. Neseniai nutekinti duomenys apie „XL“ versiją tai tik patvirtina ir suteikia daugiau papildomos informacijos.

Pagal atskleistus duomenis, naujasis „Pixel 3 XL“ tikriausiai suksis su „Snapdragon 845“ procesoriumi bei 4GB operatyviosios atminties. Toks operatyviosios atminties kiekis kai kuriems naujų technologijų entuziastams gali pasirodyti kiek nuviliantis, ypač turint omenyje, jog „Galaxy Note 9“ turės 6GB operatyviosios atminties. Kaip bebūtų, 4GB yra per akis siekiant užtikrinti sklandų telefono su „Android“ operacine sistema darbą.

Pixel 3 XL“ surinko 2426 taškus vieno branduolio ir 8355 keleto branduolių testavimuose. Žinoma, toks rezultatas išmaniajam su tokiais techniniais duomenimis nėra labai įspūdingas, tačiau reikia nepamiršti, jog testas greičiausiai buvo atliktas naudojant įrenginio prototipą, o ne jo galutinę versiją.

Tiek apie „XL“ versijos dizainą, tiek ir apie techninius telefono duomenis jau pasirodė nemažai informacijos, nors pats įrenginys prekyboje turėtų atsirasti tik spalio pabaigoje arba lapkričio pradžioje. Tikėtina, jog iki to laiko bus atskleista dar daugiau tikslesnės informacijos. „Google Pixel 3 XL“ kainą Lietuvoje galite patikrinti portale kaina24.lt.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.