Aiškėja „OnePlus Nord“ galimybės: šešios kameros, gausu atminties ir patraukli kaina

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-11
Aiškėja „OnePlus Nord“ galimybės: šešios kameros, gausu atminties ir patraukli kaina
0 Pasidalinimai
707 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ šiemet ketina pristatyti pigesnį išmanųjį telefoną, o šį mėnesį jau įvyko pirmieji išankstinių užsakymų etapai. Nors naujasis „OnePlus Nord“ dar nėra pristatytas oficialiai, tačiau jis sulaukia nemažo susidomėjimo, o internete jau plinta ir šio įrenginio specifikacijos.

„OnePlus“ savo naujieną ketina oficialiai pristatyti jau liepos 21 dieną, o prieš kelias dienas buvo pasirodę ir galimos šio išmaniojo telefono nuotraukos. Nors pats gamintojas nėra patvirtinęs visų naujojo įrenginio specifikacijų, o iki šiol buvo žinoma tik tai, jog „OnePlus Nord“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi, tačiau naujausi gandai atskleidžia visas telefono galimybes.

Pranešama, kad naujasis „OnePlus Nord“ turės 6,44 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Išmanusis telefonas taip pat turės ir ekrane įmontuotą pirštų antspaudų jutiklį, o viršutinėje dalyje rasime ir dvigubą asmenukių kamerą. „Nord“ modelis turės 32 MP ir 8 MP kameras asmenukėms.

Kaip jau žinome iš anksčiau, išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesoriumi bei turės 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) bei 128 GB arba 256 GB vidinės atminties. Skelbiama, jog telefone bus įdiegta „Android 10“ operacinės sistemos versija su „OxygenOS 10“ vartotojo sąsaja. Įrenginio nugarėlėje – keturios kameros.

„OnePlus Nord“ turėtų naudoti 48 MP sensorių su pagrindine kamera, o greta rasime ir 8 MP plataus kampo, 5 MP gylio sensorių bei 2 MP makro kamerą. Šio išmaniojo telefonu rūpinsis 4115 mAh talpos baterija su 30W greituoju įkrovimu. Pranešama, kad pirkėjai galės įsigyti mėlynos bei dviejų skirtingų pilkos spalvos atspalvių variantus.

Kaip jau minėjome, išmanusis telefonas oficialiai turėtų būti pristatytas jau liepos 21 dieną. „OnePlus“ skelbia, kad tai bus įrenginys kokio šis gamintojas negalėjo pasiūlyti pastaruosius keletą metų. Remiantis naujausia informacija, „OnePlus Nord“ turėtų kainuoti maždaug 450 eurų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress