Aiškėja „Samsung“ planai: nauji flagmanai ir sulenkiamas telefonas pasirodys dar šiemet

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-30
Aiškėja „Samsung“ planai: nauji flagmanai ir sulenkiamas telefonas pasirodys dar šiemet
0 Pasidalinimai
200 Peržiūros

Pietų Korėjos milžinei „Samsung“ pirmoji šių metų pusė tikrai nėra tokia kaip planavo. Dėl koronaviruso pandemijos visame pasaulyje krito išmaniųjų telefonų pardavimai, o tai palietė ir naująją „Galaxy S20“ flagmanų seriją. Tačiau gamintojas turi didelių planų antroje šių metų pusėje, o tai atskleidžia ir naujausia jų finansinė ataskaita.

Nors ataskaitoje ir nėra minimi konkretūs išmanieji telefonai, tačiau tampa aišku, kad antroje metų pusėje mes tikrai išvysime naująją „Galaxy Note20“ seriją bei bus pristatytas naujasis „Samsung Galaxy Fold 2“ sulenkiamas išmanusis telefonas. Kaip jau minėjome, konkretūs modelių pavadinimai nėra minimi, tačiau tokią informaciją atskleidžia keletas detalių, kurios minimos ataskaitoje.

„Samsung“ teigimu, „Galaxy Note“ ir „Galaxy Fold“ serijų įrenginiai turėtų atlikti pagrindinį vaidmenį siekiant pagerinti pardavimus antroje 2020 metų pusėje. Net neabejojama, jog gamintojo akcentuojamos flagmanų serijos sulauks naujų modelių, o tai jau kuris laikas yra tapę ir pagrindiniu gandų srautu, kuomet kalbame apie „Samsung“. Deja, tačiau vis dar išlieka neaišku kuo pasižymės, greičiausiai rudenį, pasirodantys naujieji gamintojo produktai.

Nors pristatyti naujausius aukščiausios klasės produktus „Samsung“ vadovai ketina visiems įprastu metu, tačiau išlieka didžiulis klausimas kada šie įrenginiai gali pasirodyti prekyboje. Tam neabejotinai įtakos turės kaip smarkiai bus paveikta reikiamų komponentų tiekimo linija, o ypatingą įtaką čia turės ir situacija Vietname. Jeigu situacija negerės – išlieka tikimybė, jog po pristatymo visiems dar teks palaukti tiek „Galaxy Note 20“, tiek ir „Galaxy Fold 2“ išmaniųjų telefonų.

Nepaisant to, jog situacija visoje rinkoje yra ganėtinai įtempta, tačiau internete vis pasirodo kalbų apie „Samsung“ planus. Visai neseniai internete pasklido gandų, kad gamintojas planuoja sumažinti sulenkiamų telefonų serijos produktų kainas, o taip pat ketinama pasiūlyti ir „Galaxy Fold 2“ variantą su 256 GB vidinės atminties.

Ir jeigu „Samsung Galaxy Note 20“ pristatymas neabejotinai turėtų įvykti rugpjūtį, vis dar išlieka abejonių ar antros kartos „Galaxy Fold“ modelis bus pristatytas to paties renginio metu. Praėjusiais metais „Samsung“ turėjo nemažai bėdų su savo pirmuoju sulenkiamu išmaniuoju, todėl tikėtina, kad pristatymas gali įvykti ir kiek vėliau, siekiant išvengti nesklandumų.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Samsung Galaxy Note20 Ultra

Aliexpress