Analitikai įsitikinę – „Apple“ gali parduoti daugiau nei 20 mln. naujųjų biudžetinių „iPhone SE 2“ telefonų

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-11-07
0 Pasidalinimai
19 Peržiūros

Internete vis garsiau aptarinėjamas galimas naujas pigus „Apple“ išmanusis telefonas. Jau kuris laikas kalbama apie 2020 metų pavasarį pasirodysiantį „iPhone SE 2“ įrenginį, o visai neseniai jis sulaukė ir gerai žinomo analitiko Ming-Chi Kuo dėmesio.

Analitiko teigimu, „Apple“ gali tikėtis parduoti maždaug 20 mln. šio įrenginio kopijų, o labai optimistiniu variantu pardavimai gali pasiekti ir 30 mln. ribą. Tiesa, kiek anksčiau Ming-Chi Kuo buvo įsitikinęs, jog „iPhone SE 2“ gali parduotas ir 30 mln. kartų, tačiau dabar ši prognozė išlieka tik pačiu optimistiškiausiu atveju.

Kitąmet pasirodantis naujas „Apple“ išmanusis telefonas daugiausiai dėmesio sulaukia dėl galimai žemos savo kainos. Skirtingai šaltiniai teigia, jog „iPhone SE 2“ gali kainuoti maždaug 400 eurų, o pagrindinės jo savybės turėtų būti panašios į „iPhone 8“ modelio. Tikėtina, kad šis biudžetinis „Apple“ telefonas turėtų pasižymėti tokiu pačiu arba labai panašiu dizainu, tačiau bus kiek atnaujintos jos specifikacijos.

Pranešama, jog „iPhone SE 2“ turėtų veikti su ‚Apple A13 Bionic“ procesoriumi bei 3 GB operatyviosios (RAM) atminties. „iPhone SE 2“ galimai pasižymės 4,7 colių įstrižainės LCD ekranu. Įdomu ir tai, jog į šį modelį turėtų sugrįžti ir pirštų antspaudų jutiklis, kuris jau antrus metus nebenaudojamas nei viename naujame „iPhone“ telefone.


Parašyti komentarą