Antradienis, gruodžio 11, 2018
Naujienos

Antros kartos „Essential Phone“ pasižymės gerokai patobulinta kamera

76peržiūros(-ų)

„Essential Phone“ praėjusiais metais tapo vienu labiausiai nustebinusiu, tačiau tuo pačiu ir labiausiai nuvylusiu išmaniuoju telefonu. Visų pirma, reikėtų žinoti, jog prie šio įrenginio kūrimo itin stipriai prisidėjo buvęs „Android“ vyresnysis viceprezidentas Andis Rubinas, įkūręs „Essential Products“.

Buvusio „Google“ darbuotojo kūrinys sulaukė didelio dėmesio dėl iš titano pagaminto telefono korpuso rėmelio, keramikinės nugarėlės ir itin siaurų ekrano rėmelių kompozicijos. Verta paminėti ir tai, jog „Essential Phone“ tapo pirmuoju telefonu su ekrano išpjova viršutinėje dalyje.

Geriausi kainų pasiūlymai

Ebay.com
€126,20

Tačiau nors išmanusis atrodo tikrai išskirtinai ir pasižymi aukštos klasės specifikacijomis, tačiau dauguma apžvalgininkų atkreipė galimų pirkėjų dėmesį į tai, jog kamera šiame telefone tikrai nėra tokia gera kaip konkurentų. Ir nors gamintojas išleido ne vieną programinės įrangos atnaujinimą, jog pagerintų šį komponentą, tačiau rezultatai vis tiek palieka nemažai erdvės diskusijoms.

Kaip bebūtų, viename iš interviu su „Business Insider“ kompanijos atstovai patvirtino, jog ateityje planuojamas išleisti „Essential Phone 2“ pasižymės visiškai atnaujinta kamera. Taigi, galima tikėtis, kad greičiausiai metų pabaigoje pasirodantis telefonas pasižymės žymiai geresnėmis fotografavimo galimybėmis.

Rašyti komentarą

Lukas Snarskis

Lukas Snarskis

Projekto vadovas
Išmanieji telefonai, jų priedai ir visa kita kas susiję su mobiliais įrenginiais yra mano hobis, kurio dėka ir skaitote mano turinį.