„AnTuTu” suprantamai palygino Android telefonų pajėgumą: kur atsidūrė jūsiškis?

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-20
„AnTuTu” suprantamai palygino Android telefonų pajėgumą: kur atsidūrė jūsiškis?
0 Pasidalinimai
2940 Peržiūros

Technologijų entuziastams puikiai žinomos išmaniųjų telefonų galios testavimo programėlės „AnTuTu” kūrėjai pastaruoju vis daugiau dėmesio skiria viešiesiems ryšiams - kiekvieną mėnesį pateikia galingiausių telefonų topą ir atskleidžia dar nepasirodžiusių įrenginių galią. Šįkart kompanija žengė dar vieną žingsnį - sukūrė net ir nedaug techninių žinių turintiems asmenims suprantamą grafiką, kuriame pagal galią palygino įvairius Android telefonuose montuojamus procesorius.

Vizualizacijai pasitelktas raketos motyvas. Jos apačioje atsidūrė mažiausiai pajėgūs, o viršuje - geriausi iš geriausiųjų. Pastaruoju tapo daugelyje naujausių Android flagmanų montuojamas „Snapdragon 865”. Nuo jo gėdingai atsiliko „Samsung Galaxy S20” serijoje diegiamas „Exynos 990”. Kadangi JAV ir Pietų Korėjoje šiuos telefonus „Samsung” pardavinėja su „Snapdragon 865”, Europos ir likusių regionų vartotojams dėl to turėtų būti nesmagu.

Malonia staigmena tapo naujasis „MediaTek 1000L”, savo galia prilygstantis praėjusių metų „Snapdragon 855”. Turint galvoje lustų kainos skirtumą, tai yra įspūdimgas rezultatas.

Deja, paveikslėlyje neatsidūrė „Apple” mobiliųjų įrenginių procesoriai. Kita vertus, visuotinai žinoma, jog jie lenkia Android telefonuose montuojamus lustus ir greičiausiai atsidurtų topo viršūnėje.

„AnTuTu” akcentuoja, jog šis grafikas nėra sudarytas remiantis vartotojų atliktais testais, kuriuos iškreipti gali įvairios programėlės ir foniniai procesai. Vizualizaciją sudarė patys testo kūrėjai, išbandę visus išmaniuosius, kuriuose montuojamas tam tikras procesorius. Šiuo atveju buvo vertintas net lusto, bet ir grafikos plokštės pajėgumas.

Pilnos raiškos grafiką galite rasti čia, tačiau žemiau jį pateikiame ir mes.

O kaip sekėsi jūsų telefone montuojamai mikroschemai? Ar likote patenkinti rezultatu? Laukiame jūsų nuomonių komentaruose.

Šaltinis: GSMarena

Parašyti komentarą