„Apple” išsiuntė kvietimus į birželį vykstantį renginį: sužinokite, ką planuojama pristatyti

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-05-26
„Apple” išsiuntė kvietimus į birželį vykstantį renginį: sužinokite, ką planuojama pristatyti
0 Pasidalinimai
154 Peržiūros

„Apple” išsiuntė kvietimus į kasmetinę „Worldwide Developers Conference” (Pasaulinę programinės įrangos kūrėjų konferenciją), prasidedančią San Jose mieste pirmadienį, birželio 3 d. ir truksiančią iki birželio 7 d.

Savaitę trunkantis renginys suburia „Apple” programinę įrangą kuriančius žmones, nes jo metu pristatomos naujos „iPhone”, „iPad”, „Mac”, „Apple TV” bei „Apple Watch” veikiančių operacinių sistemų versijos ir jų naujovės. Pati laukiamiausia renginio dalis neabejotinai yra „iOS 13” pristatymas, kurios pirmąją bandomąją versiją aplikacijų kūrėjai ir kiti suinteresuoti asmenys galės atsisiųsti vos už kelių savaičių.

Prognozuojama, kad „iOS 13” pasižymės tokiomis naujovėmis kaip tamsusis režimas (dark mode), mažiau varginantis akis naktį bei sumažinantis baterijos sąnaudas. Taip pat tikimasi, jog „iOS 13” pristatys specialių patobulinimų „iPad” planšetiniams kompiuteriams, nes „iOS 12” šių įrenginių naudotojų nepamalonino jokiomis naujomis funkcijomis.

Nors „WWDC” koncentruojasi į programinės įrangos naujoves, praeityje kompanija pristatydavo ir keletą naujų produktų. Štai prieš dvejus metus rinką pasiekė pirmosios žinios apie „HomePod” garsiakalbį, o iškart po renginio prekyboje pasirodė „iPad Pro 10.5” bei atnaujinti „Mac” kompiuteriai. Kadangi „Apple” „iPad Pro 11” jau pristatė praeitų metų pabaigoje, tikimybė, jog sužinosime apie naują planšetinį kompiuterį, yra labai maža. Greičiausiai lūkesčius apriboti reikėtų nedideliais „Mac” kompiuterių patobulinimais.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga