„Apple Music“ išdavė paslaptį: aiškėja naujo paslaugų paketo pavadinimas

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-12
„Apple Music“ išdavė paslaptį: aiškėja naujo paslaugų paketo pavadinimas
0 Pasidalinimai
162 Peržiūros

Naujausioje „Apple Music“ programėlės, skirtos „Android“, beta versijoje yra kodų eilutės, kuriose tiesiogiai paminėtas naujasis „Apple" paslaugų paketas, rašo „9to5Google“, ir atskleidžia paketo pavadinimą - „Apple One“.

Šie „Apple One“ paminėjimai nėra matomi pačioje programoje, tačiau „9to5Google“ įlindo gyliau į „Apple Music" programėles failus, kad tai surastų. Tikimasi, kad bendrovė pasiūlys kelis paketų lygius. Pigiausiame pakete turėtų būti siūlomos „Apple Music“ ir „Apple TV Plus“ paslaugos, o „Apple Arcade“, „Apple News Plus“ ir papildomą „iCloud“ saugyklą brangesniuose.

Jei naujųjų paslaugų vardas skamba girdėtai, taip gali būti dėl to, kad „Google“ taip pat turi mėnesio prenumeratos planą, pavadinta „Google One“, kuris apima papildoma debesies saugyklą, telefono atsargines kopijas ir išskirtinius pasiūlymus.

Tikimasi, kad „Apple One“ bus orientuota į šeimas, nes jis palaikys „Apple“ šeimos bendrinimo funkciją ir leis keliems žmonėms dalytis įvairiomis paslaugomis, kurios yra pakete. „Apple“ greičiausiai paskelbs naują paketo kainą rugsėjo 15-osios renginio metu arba vėliau rudenį vyksiančiame „iPhone 12“ renginyje.


Parašyti komentarą